cem1987_ tarafından yazılan mesajlar

1. C

After effeckt nesne hareketlendırme

arkadaşlar merhaba after efeck te yenı başladım söyle bir sorunum var after efekte cizdigim bir nesneyı tımelıne da hareket ettırmek ıstiyorum fakat olmuyor yardımcı olursanız sevınırim
  2. C

Tam zamanlı grafiker

anadolu yakasında çalışmak istedigim bir grafik tasarım ajansında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum bildigim programlar:ıllustrator,photoshop,ındesign e-mail:cem1987_@hotmail.com
  3. C

Tam zamanlı grafiker

çalışmak istedigim bir grafik tasarım ajansında tam zamanlı grafiker olarak iş arıyorum bildigim programlar:ıllustrator,photoshop,ındesign e-mail:cem1987_@hotmail.com
  4. C

Ilk çalışmam

o ay çalışmasını benzerini yabancı bir sitede gördüm bayagı ugraştırmış olsa gerek yinede tebrikler
  5. C

Broşür çalışması (yaprak döner)

tek sayfalı broşür güzel bir çalışma olmuş
  6. C

Grafik Okumak İstiyorum

grafik tasarım ı hem profesyonel anlamda hemde amatör olarak yapabilirsin güzel snatlar bölümüne girmek için önce cizim yeteneginin olması lazım sende oldugu için bir sıkıntı yok sen sadece elinle çizdigin bir ıllustrasyonu bilgisayarda renklendırıyorsun sonra ki baskı işi de sana kalmış...
  7. C

afiş çalışmam

daha çok broşur gibi olmuş kullandıgın program yanlış
  8. C

Photoshopta A5 çalışma nasıl pdf yapılır ?

yaptıgın çalışmayı masa üstüne a5 formatından .ai uzantısı ile kaydet sonrada pdf formatından açmayı dene
  9. C

İllustrator cs6 türkçe yardım

ben ingilizce ögrenmenız taraftarıyım bilişim sektöründe programların bazıları genellikle ingilizce kullanılır yani teknik ingilizce bilmek gerekir ben ingilizce kullandıgım için bir sıkıntı yok ama ilerde zorluk yaşamamanız için teknık olarak ingilizce programlarda ne nerde ögrenın kolay gelsin
  10. C

Logo Çalışmam / Yorumlarınızı Bekliyorum

güzel bir çalışma olmuş tebrikler
  11. C

İlk Afiş Denemem

yazılı hali güzel olmuş yalnız bir detay var pembe yerine beyaz uygularak deneyın birde
  12. C

Çok acil yardım lütfen

butonu yap yazı yaz f8 butonla sahne içine gir yazı seciliyken ikinci kareye kadar gel sahneden çık butondaki yazıyı sec actıon panelinden yazına stop();komutunu ver ve paneli kapat
  13. C

background yapımı

arka plan siyash olan bir sayfanın üzerine püskürtmeli kalemi kullan beyazı uygula daha sonra yazı için yansıma efektini kullan eger bu sade bir resim ise background uygulamana gerek yok siyah beyaz tona dönüştürür yazıyı kendın yazıp yansıma kullanırsan benzer bir görüntü yakalayabilirsin...
  14. C

s cafe logo

ikinci ve üçüncü çalışmalarınız güzel emeginize sağlık cengiz bey
  15. C

xmxm

3D oyun tasarımcıları için güzel bir grafik olmuş
Yukarı Alt