cemduru tarafından yazılan mesajlar

1. cemduru

Freelance Grafiker Tasarımcıyım

10 yıldır profesyonel olarak sektörün içinde grafiker ve Tasarımcı olarak çalışmaktayım. Pek çok kurum ve kuruluşun (Logo, Kurumsal kimlik, katalog, broşür ve baskılı yayınlardan aklınıza gelebilecek her şey yapmaktayım). Grafik tasarım mesleğine gönül vermiş, Hayatını bu meslekten çalışan...
  2. cemduru

Freelance İş arıyorum

Merhaba Freelance iş arıyorum Telefonum: 0544 631 99 08
  3. cemduru

Grafik Tasarım

Fenomen Tasarım Merhaba yeni kurulan reklam ajansıyız 02122491642
  4. cemduru

dekupe işleriniz yapılır

dekupe işleriniz sorunsuz yapılır. 0531 961 68 33
  5. cemduru

Dekupe

iletişim cemgraf@hotmail.com 0531 961 68 33
  6. cemduru

Dekupe

ZAMANINIZI DEKUPE YAPARAK HARCAMAYIN!! BİZ SİZİN YERİNİZE YAPIYORUZ... Reklam Ajanslarının ve Masaüstü Yayıncılık ile uğraşan firmaların en büyük sıkıntılarından biri olan dekupe işleri artık sorun olmaktan çıktı. Bu en büyük sıkıntıyı bizimle paylaşarak diğer işlerinize ağırlık vermenin...
  7. cemduru

Dekupe işleriniz yapılır

İstanbul - Beyoğlu
  8. cemduru

Dekupe işleriniz yapılır

DEKUPE İŞLERİNİZ 3 Liradan başlayan fiyatlar için arayın. Ayrıca ; Logo,Logotype,Kartvizit,Broşür, Katalog,Kayan Yazı,Led Animasyon Tabela,Web için Flash görsellerin hazırlıkları yapılır. YILBAŞI Partisine Fotoğrafçı 0531 961 68 33 cemgraf@hotmail.com
  9. cemduru

Amblem-logo calısması

merhaba boccek bende yeni üyelerdenim yaklaşık 6 yıldır bu sektörün içindeyim siteyi yeni fark ettim yapmış olduğun çalışmalarda benim fikrim zirve logosunda 2 numaralı çalışma hoş ve onun üzeri biraz oynaman gerekecek çalışmayı yaparken logonun her yerde kullanılmasına özen gösterilmesi...
  10. cemduru

PSD fashion collection SÜPPERRR KACIRMAYIN!!!

emeğine sağlık teşekkürler
Yukarı Alt