cemgiray tarafından yazılan mesajlar

1. C

İnternetin Bedava Olduğu Ülke?

İBB ve İGDAŞ gibi bir sürü kurum ücretsiz internet denedi ama anında SOL ( Superonline ) dava açıp yasaklattı :) aynı şekilde PTT ilk zamanlar internet için bağlantı ücreti almıyordu Turk.net dava açarak ücretli yaptı :) yani bizde sorun devlet değil özel sektör :)
  2. C

bitirme projesi olarak, flash cs4 ile ilgili

http://www.adobe.com/support/contact/cscleanertool.html Bunu kullarak tamamen kaldrıp yeniden kurun
  3. C

Adobe Creative Suite öldü, yaşaşın Adobe Creative Cloud!

Winfax programı vardı eskiden piyasanın belirleyici programı Symantec zaten herkes bana mecbur diye düşünüp korsan yazılıma savaş açtı 2 yıl sonra piyasa Fax programı doldu ve Winfax bir daha kendini toparlayamadı. Aynı durum Norton Antivirüs için geçerli. Piyasanın yönlendiricisi MS sizce...
  4. C

Wordpress /CMS Uzmanı Aranıyor

Temelde istediğim Ofiste çalışması ama kişiye göre ayarlama yapılabilir. Ödeme Türü karşı Çalışanın tercihine göre ayarlamak niyetindeyim. Yani her iki şekilde olur. Maaş kişiye göre belirlenecek ama 1000-2000 TL arası diyebilirim.
  5. C

"sıfır kireç" ambalaj çalışması

Elinize sağlık çok güzel çalışma
  6. C

Adobe Creative Suite öldü, yaşaşın Adobe Creative Cloud!

Kısa sürede Çark ederler Bu yolu İlk Microsoft denedi ( Aktivasyon olayı ) hatırlarsanız ve satışlar çakıldı. Adobe zaten tekel benim ne yapsam tutar diyor ama kendine rakip çıkarmaktan başka işe yaramaz.
  7. C

Wordpress /CMS Uzmanı Aranıyor

Wordpress, Joomla gibi CMS sisteminde uzman Tercihen XHTML, CSS, JS bilgisine sahip (Şart değil ) Tercihen PHP MYSQL veri tabanı konusunda bilgi sahibi (Şart değil ) Grafik programlarını ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilen İş ahlakına sahip ve işine özen gösteren İşyeri Adresi :İstanbul...
  8. C

kod bilmeyenler dinamik siteleri nasıl yapacak?

Worpress öğrenin + WP için tema ( ara yüz) yapın :) pratik ve karlı olur
  9. C

Trajikomik Müşteriler :)

Allah yardımcınız olsun :) Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim
  10. C

50 çeşit hazır kutu tasarımları bıçakları ile (eps)

@Hakan Öz Şimdi indirdim Link çalışıyor
  11. C

Logo Arşivi psd

Çok teşekkürler
  12. C

Bazı Vektörel Logo Siteleri - Belki İşinize Yarar :D

Teşekkürler tam zamanında ilaç gibi geldi :D
  13. C

İstek Menü İçin Yiyecek Görselleri

https://www.google.com.tr/search?q=French+fries+and+chicken&hl=tr&rlz=1T4GGNI_trTR530TR530&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=9WliUfixDafe7Aas3oC4Cw&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1477&bih=606
  14. C

Müşterinin yapılan tasarımın proje dosyasını istemeye hakkı var mıdır?

Eser kişiye özel yapılmışsa müşteri çalışmaları isteyebilir bunda garip olan bir taraf yok. örnek: X firmasına logo yaptınız ve paranızı aldınız firma parasını ödediği iş için neden üreticiye bağlı kalsın ? Daha ucuza yaptırma şansı varsa illa sizin fiyatınıza veya kalitenize bağlı kalmak...
  15. C

Grafiker Ortak Aranıyor

tabi ekledim cozucem@hotmail.com
Yukarı Alt