Cemre Büyükarslan tarafından yazılan mesajlar

1. C

Accurate ile bayrak çizimi - grafikerler.org hediyemdir :)

uyarılarınız için teşekkürler
  2. C

Accurate ile bayrak çizimi - grafikerler.org hediyemdir :)

grafikerler.org hediyemdir.kendi çalışmam
  3. C

accurate4 desen programı

Temel sargi ile yap.karşilikli sarginin yapabiliceklerinin hepsini temel sargida yapabiliyor zaten.bu işte yeniysen temel sargiya aliştir kendini.zamanla karşilikli sargiyi yapmakta çok basit gelicektir .
  4. C

accurate4 yardımmm acillll

Büyük ihtimalle kirik accurate kullaniyorsunuz.craklemede sikinti yaşandiği için kurulum gerçekleşmiyor.bana pm atarsaniz yardimci olmaya çalişicağim
  5. C

Resmi desene çevirmem lazım yardım edebilirmisiniz ?

Bu resim profesyonelllerin işidir.size bunun nasil yapilicağina dair bütün bilgileri vermeye kalksak arşiv dolar.çünkü bu desende çin iğnesinden tutunda karşilikli sargi temel sargi manuel dikiş hemen hemen hepsi var.yani anlatilmicak birşey değil aslinda ama acemiyim demişsiniz bu yüzden...
  6. C

Arkadaşlar Yardımınız Lazım Lütfen

bunu yapabilmen için elindeki usb belleği 1 defalığa mahsus zsk mondos formatına çevirmen gerekir...bunu yapabilmen içinde usb belleğinizi bilgisayara taktıktan sonra accurate proğramını açınız.sol üstte dosya kısmından disket yaz kısmına geliniz.açılan sekmede format kısmına basınız.küçük bir...
  7. C

eşit yapraklı çiçek yapmak

Bazen resim katmanindaki şekle tam oturmayabiliyor.otomotik kopyalama.bazi müşteriler resimdekinin aynisini ister.böyle durumlarda tek tekkopyalama yapmak daha faydalidir diye düşünüyorum.enazindan resme tam oturucak şekilde çevirmede yapilabilir.ama vermiş olduğunuz bilgide çok önemli.teşekkürler
  8. C

Desenlerim düzgün çalışmıyor

Makinanın İğne Mil Ayalarını Yap.Çağanoz Ayalarını Yap.Maikinanı Yağsız Bırakma.Çağanozlarda Çapak Varsa Muhtelen Çok Kopratıcaktır.Kullandığın Telada Çok Önemlidir.Bunları Yap Çalşmazsa Sorun Yaptığın Desendedir:p
  9. C

accurate4 de basitçe aplike yapımı

Byenemedim Çünkü Link Kırık:allalla:
Yukarı Alt