cengaver71 tarafından yazılan mesajlar

1. cengaver71

Grafik Tasarımcı nedir? Tanımını yapabilirim diyen buyursun...

Grafik tasarlayan kişiye , grafik tasarımcı denir. Bu kadar basit yaaw. kendinizi bu kadar kasmaya gerek yok... :D
  2. cengaver71

kartvizit çalışması

@The Excellent Arkadaşa katılıyorum , biraz hazır bişey olmuş , emek lazım , işçilik lazım. başarılar
  3. cengaver71

Yine bir Kartvizit Çalışmam (yorum için)

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim, yorumlarınız benim için çok önemli
  4. cengaver71

Herhangi Bir Resmi Eşit Olarak Parçalama :)

Rica ederim arkadaşlar, paylaşımlarınmın işinize yaraması beni çok mutlu ediyor, İnşallah derslere devam edeceğiz. bizi izlemeye devam edin :) Haa bu arada bizim grafikerler.org üstadı Mehmet Abim nerelerde yaww. Giriyorum çıkıyorum bi yorum yazmamış, Mehmet abiiiiiiiii yorumlarını...
  5. cengaver71

Herhangi Bir Resmi Eşit Olarak Parçalama :)

Arkadalar işinize yarayacağını umarak, sizlerle bu dersi paylaşmak istedim. İlk olarak Corell'de yeni bir sayfa açıp, herhangi bir resmi ımport edin. Sonra, Graph Paper Tool'u Seçerek Bir Tablo Oluşturalım, Ben dikey olarak 5'li tablo çizdim, ama siz istediğiniz gibi...
  6. cengaver71

100 adet eps backgrounds

çok güzel bir paylaşım, teşekkürler şirine...
  7. cengaver71

Benden Yine Bir "YOL" resmi...

Aaah bu yollar, alıp götürüyor beni.
  8. cengaver71

insan resimleri

sağol duygu teşekkür, nerden aklına geldiyse , iyi fikir, sende enteresan fikirler var, hissediyorum. paylaş, paylaş, paylaştıkça ufkumuz genişliyo.
  9. cengaver71

Yazıya Bombe Verme...

Arkadaşlar, Corell e yeni başlayan arkadaşların işine yarar diye düşünüyorum. Ben göstermelik aptım ama, uğraşan arkadaşlar daha profesyonel işler çıkarabilir. kolay gelsin...
  10. cengaver71

Photoshopta Logo yapmak ( resimli anlatım )

dersde çok güzel, logoda, helal olsun kardeş, ellerine sağlık
  11. cengaver71

Logo Membaasi Burasi :)

@silver_grafik Kardeş, Corell .psd kabul ediyor, Corell'de; Filer>import 'dan masaüstüne indirdiğin logyu .psd olarak da açabilirsin,bende bi sorun o konuda.
  12. cengaver71

internet cafeye yaptığım tabela çalışması

ben çok beğendim, kim ne derse desin,
  13. cengaver71

Mehmet abi ve ismail, beğendiğinize çok sevindim, Yoksa az kalsın depresyona girebilirdim, Neyse bu moralle, bayaa bi kartvizit yaparım ben.
  14. cengaver71

ismail jpeg olarak exportladım adamım, bayan arkadaşlar görmüş yorum bile yapmışlar. Duygu sen beğenmezsin diye şekilli bir font kullandım ama ... :( yaw ben bu font seçimimi nasıl düzelteceğim, benmi zevksizim neyim amlamadım gitti. Halbuki o kadarda hoşuma gitmişti font. Neyse bacılar...
  15. cengaver71

Arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum, kendimi geliştirmem için buna ihtiyacım var.
Yukarı Alt