ClaimZ tarafından yazılan mesajlar

1. C

Application Error

Peki. Senide uğraştırdım kusura bakma. :)
  2. C

Application Error

Sorun devam ediyor maalesef.
  3. C

Application Error

3ds max'ı soruyor iseniz, 2014 yükledim. Şimdi 2013'ü yüklicem eğer düzelirse sizi haberdar ederim.
  4. C

Application Error

Denemiştim. Yabancı sitelerde araştırdım ve sorunun neden olduğunu anladım. 0xc000007b hatası kernelin açamadığı bir dosya olduğunda veriyormuş anladığım kadarıyla. Bende biraz kurcaladım ve sorun d3dx9_43.dll'de. Çünkü o dll'yi system32'ye atınca bu hatayı alıyorum. Eğer silersemde 3ds max...
  5. C

Application Error

Yine aynı hatayı verdi maalesef. :/ Grafikerler.org yönetiminden forum kurallarına uymanız yönünde bir uyarı aldınız.
  6. C

Application Error

Windows 64 bit yazıyor verdiğiniz adreste. Windows 7/8 yazmıyor.
  7. C

Application Error

Öncelikle 3 yıllık lisans konusunda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Fakat dediğinizi yaptığımda sorunun çözüleceğini sanmıyorum. Bilgisayarımı Windows 8 yaptığımdan beri bunun gibi hataları çok alıyorum. Çoğu hata ise dosyayı local diske atınca çözülüyor. Mesela winrarlar local diskte...
  8. C

Application Error

3DS Max 30 günlük trial version yükledim beğenirsem satın alırım diye. Kurulumu falan yaptım herşey sorunsuz oldu. Kısayoldan girerken d3dx9.dll hatası verdi. Araştırdım dll eksikmiş o yüzden veriyormuş bende indirdim gerekli yere attım o sorunu çözdüm. Şimdi ise şöyle bir sorun veriyor; Hata...
Yukarı Alt