CrisHancock tarafından yazılan mesajlar

1. C

Tabela Tasarım

birader ben istanbul üniversitesi fen bilimleri fakultesinde fizik mühendisliği okuyorum sen beni yanında stajyer olarak çalıştır sana 5000$ maaş verecem ben embesil embesil konumayın arkadaş ... siz misket oynarken ben bu işi yapıyodum çocuk gibi laf sokmayın işinize gücünüze bakıl lütfen.
  2. C

Tabela Tasarım

haklısın profesyonel iş yapıyorum ve ucuza yapıyorum diye suçluyum şimdi dimi ? Dolandırıcılar admin serbest ticaret diye bişey var şu dolandırıcalara bi sahip çık lütfen...
  3. C

Tabela Tasarım

5 yıllık grafikerim kardeş benim 30 dk mi almaz bi tabela tasarımı 30 dk için insanlarımı soyalım ? dolandırıcımısınız siz kardeş ? tabelayı yaptıracak olan arkadaşla anlaştığımız zaman örnekleri özelden gönderirim. üstelik öğrnciyim ce harlığım ıksın yeter bana ben sizin gibi adamlardan araba...
  4. C

Logo tasarımı

size 30 liraya şimdiki logonuzun 10 katı bi logo hazırlaya bilirim lgilenirseniz 0537 992 95 31
  5. C

Tabela Tasarım

hocam 50 tl ye fix fiyat sana profesyonel bir tasarım hazırlarım.
  6. C

Yetiştirilmek üzere/Yardımcı Web/Grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum...

asp , php biliyomuun biliyosan bana bu tel den ulaş konuşalım 05379929531
  7. C

Grafikerler alınacaktır

ben emir istanbul gazi osman paşada oturuyorum daha önceden çalışmışlığım var deneyimliyim matbaa konusunda photoshop corel ve flash 8 kullanırım ama freehand kullanamam bilmiyorum ilgilenirseniz kişisel mesaj bırakabilirsin,iz referansda verebilirim
  8. C

Klas dizayn'a grafiker aranıyor

daha önce bu işi yapmadım ama gördüm nasıl yapıldığını biliyorum reklam ve web tasarım dalında çalışldım daha önce referans da verebilirim g.o.paşada oturuyorum ilgilenirseniz kişisel mesaj bıraka bilirsiniz
  9. C

Bay bayan deneyimli deneyimsiz grafikerler alınacaktır

ben g.o.p da oturuyorum zaten detaylı bir mesaj gönderdim ilgilenirseniz araybilirsiniz
Yukarı Alt