D3VRAN tarafından yazılan mesajlar

1. D3VRAN

Fontlar Arşivi (Sürekli Güncellenecek)

Sedat bey elinizde aşşağıdaki resimdeki fonttan var mı?
  2. D3VRAN

Banner tasarımı nasıl yapılıyor

@Hasan YILDIZ İnternetim kotalı olduğu için dosya indiremiyorum. 3 mesajdan birinde (basit oldugunu söylemiştiniz) nasıl yapıldığını anlatsaydınız keşke. Neyse teşekkürler tekrardan ben googledan aramaya devam edeyim. İyi çalışmalar Hasan bey. :s8:
  3. D3VRAN

@Hasan YILDIZ Maalesef Hasan bey yardımcı olmadı. :allalla:
  4. D3VRAN

@Hasan YILDIZ Hasan bey rica etsem ufak bir link verseniz? ismini bilmediğim için tek tek sayfaları gezdim. Konulara girdim. bulamayınca böyle bir konu açmak zorunda kaldım. Rica etsem link verebilir misiniz? Teşekkür ederim.
  5. D3VRAN

Arkadaşlar altdaki resim gibi (çeşitli renklerde) birşey yapmak istiyorum ama photoshopda beceremedim. Biri öğrete bilir mi ? Bunun gibi birşey yani nasil yapılıyor öğrenmek istiyorum sadece :allalla:
  6. D3VRAN

wordpressle böyle bir site yapılır mı?

Belirli ücretler karşılığında yapabilirim?
  7. D3VRAN

Yazı font isteği

Merhaba arkadaşlar, Bu yazı fontunun adı Segoe UI mi? İsmini bilen yada elinde olan paylaşa bilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar:s8:
  8. D3VRAN

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

teşekkür ederim arkadaşlar ne diyeyim. Canınız sağolsun.
  9. D3VRAN

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

yok mu arkadaşlar bir kişi upload edecek ?
  10. D3VRAN

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

@idris gümüş ilgin için teşekkür ederim fakat bu olmadı. Deneme olarak resimdeki yazıyı yazın hafif üçgen şeklinde çıkıyor ve kalın olması gerek :( online olarak bekleyeceğim :(
  11. D3VRAN

WordPress'i Kurdum Neler Yapmalıyım

Şahıs diğer sistemler gibi bana göre 'bot' gibime geliyor :) ayrıca güzelim Türkiye'den değil yurt dışından katılıyor. Daha İP yer hesaplamalarına girmiyorum :) Bu yüzden aldırış etmemekte fayda var abla. Olur böyle şeyler :)
  12. D3VRAN

Dünyamızın 64 Megapiksellik Fotoğrafı

64 megapiksel çözünürlüğündeki dünya fotoğrafı, her türlü detayı görebilmemizi sağlıyor. Suomi NPP, hava tahminleri gibi dünyayı ilgilendiren işlere yardımcı olmak için yollanan bir uydu. Daha detaylı ve ilginç fotoğrafları bizlere yollayacağını tahmin ediyoruz. Fotoğraf 8000 x 8000 piksel...
  13. D3VRAN

Tamam abla ben aradan çekiliyorum dayak yemeden :P Ben sizi arkadaşla baş başa bırakayım :) İyi çalışmalar abla :)
  14. D3VRAN

Bu Fontu Bulabilirmiyiz?

sadece resimdeki fontu sıkıştırıp pm ile gönderseniz? :( gerçekten bu font stiline ihtiyacım var. :(
  15. D3VRAN

Pek fazla ingilizcem yok ama türkçesi 'Harika bir siteye sahip olmanızı isterdim!' gibi birşey yazıyor Yönetici abla :)
Yukarı Alt