damage tarafından yazılan mesajlar

1. damage

Emprime Soru - cevap

ok arkadaşım sorun ordaymış teşekkür ederim .
  2. damage

Emprime Soru - cevap

arkadaşım resulasyon 300 yapmam gerektiğini biliyorum öle yapıyorum ama büyük dosya ekleyemdiğim için küçülttüm ilk yoaldığım resimde resulasyon 300 dü başak biyerde bi yanlış yapıyorum herlde sabah sabah senide uraştırdım sağol yinede.
  3. damage

Emprime Soru - cevap

psd sini ekledim bi bakabilrisen sevinirim tşk.
  4. damage

Emprime Soru - cevap

arkadaşım böyle çıkıyo benim yaptığım
  5. damage

Emprime Soru - cevap

dediklerini aynen yaptım ama tram yuvarlak olmuyo kare kare oluyo bişey eksik galiba !
  6. damage

Emprime Soru - cevap

Önce teşekkür ederim arkadaşım igilendiğin için dediğini yaptım Halftone Screen 50 verdim ok dedim,daha sonra freguency = ? Angle = ? Shape = ? bunların ideal değerleri nedir yardımcı olursan sevinirim .
  7. damage

Emprime Soru - cevap

arkadaşlar herşey ok ama ben hala tramlarda sıkıntı çekiyorum bitane siyah kare düşünün içine brush ile (opacity 35 ) beyaz tram verdim daha sona bitmap yapıyorum birden çok seçenek var ve 50 lik tram verin diyosunuz ,yanlış yapıyorum galiba ben çünkü pek tram a benzemiyo ne yapmam gerekir ??
  8. damage

Emprime Soru - cevap

arkadaşlar ben 2 aydır desinatörlük yapıyorum daha önce reklam ajanslarında çalışmıştım .. bu tram larla ilgili sorun yaşıyorum bazen .tram veriyorum fakat istediğim gibi çıkmıyo.tramın derecesini yani kaçlık tram olduğunu nerden anlayabilirim.
Yukarı Alt