danisman tarafından yazılan mesajlar

1. danisman

Etkileşim / 2

Etkileşimi iyi anlamak için iletişim süreçlerini, şekillerini ve yollarını iyi bilmemiz gerekir… İletişimin olduğu her yerde etkileşim de var demektir. Birileriyle göz göze geldiğinizde veya varlığını hissettiğimizde, etkileşimde dolaylı yoldan başlamış demektir. Kişilerle yapacağımız...
  2. danisman

Etkileşim

Önümüzde yerel seçimler var malumunuz üzere… Hem sektör anlamında beni takip eden arkadaşlarımıza yardımcı olması için, hem de yerel yönetimlere talip olan arkadaşlarımıza küçük de olsa, yeni bir ufuk açmak için bu yazıyı kaleme almış bulunuyorum… Bir projeyi halka sunarken, gerekli olan...
  3. danisman

Photoshop web tasarım dersleri - 4 - haber sitesi yapımı (eskiz)

devamını bekliyoruz Ali Bey... Teşekkürler...
  4. danisman

Afiş çalışması, nasıl olmalıdır?

Paylaşımınız için teşekkürler Tayfun Bey... Teşekkürler Excelegitmeni
  5. danisman

Afiş çalışması, nasıl olmalıdır?

Teşekkür ederim Murat Bey...
  6. danisman

Grafik Tasarımında Font Tercihleri nasıl olmalıdır?

Ben teşekkür ederim Şükrü ve Kemla bey...
  7. danisman

Şimdi gülebiliriz...

Kaç sefer yaşlanır insan? Yaşlanıncaya kadar kaç sefer gülebilir gerçekten? Kaç sefer yaşlı olduğunu hisseder? Gençlik, hangi nokta yada noktaya ulaştığında yaşlılık sinyalleri yakmaya başlar? Bu konuyla ilgili, bir çok soru var elbette beynimin kıvırcık yollarında! Bizim bilmediğimiz bazı...
  8. danisman

Reklam Panosu

Dükyan nedir?
  9. danisman

5 Bin Adet Islak Mendil

Merhaba, ıslak mendil en az 10.000 adet olarak yapılır. İngiltere'ye kargo sorun olacaktır, en az 5 koli olacaktır, bu koliler de 60cm x 80 cm civarında koliler demektir. Ayrıca ıslak mendil ölçüleri de önemlidir, size standart ölçülerde 6x10 cm ıslak kolonyalı mendil fiyatı verebilirim...
  10. danisman

Türkçe Gazete tasarımı (Yerel) (Birinci sayfa)

güzel bir çalışma, gözüme tek takılan nokta, üst kısımlarda yer alan bant reklamlar oldu : )
  11. danisman

Grafik Tasarımında Font Tercihleri nasıl olmalıdır?

Teşekkürler lusy99...
  12. danisman

olympos epson dx5 dijital baskı makinesi - ( direkt forexe baskı özelliği )

Aranızda bir rekabet mi var, yoksa aynı firma mısınız?
  13. danisman

Kelime Oyunu

Çıkartın şu patates tüccarını kahveden "hikayeden" dedi :)
  14. danisman

Kelime Oyunu

Tüm bu düşünceler içinde savrulurken, kahveci Salim'in sesiyle irkildi... Bizim buraların çayı meşhurdur öğretmen hanım, zaten okul da tam karşımız, sen seslen ben getiririm hemen içersin sıcacık... Teşekkür etti Salih'e, bak bu güzelmiş işte dedi... Muhtar atıldı araya, öğretmen hanım...
Yukarı Alt