darkangel77tr tarafından yazılan mesajlar

1. D

Ustalar Acil Yardım Lütfen...

@GürhanErkal Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Anlaşılan istediğim sonucu almak için ya eski usul devam edeceğim yada Illustratur'u adam akıllı öğrenmenin vakti gelmiş...:) Bilgisini esirgemeyen tüm arkadaşlara saygılarımı sunuyorum...
  2. D

@Gül Pekşen Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Söylemiş olduğunuz yöntemi kullanıyorum. Fakat çoğu 2 pixel konturlu desende pek tatmin edici sonuç alınmıyor negatifçiler için. Bazen işe yarabiliyor lap desenlerde ama genelde malesef... İlave olarak ben de şunu ekliyeyim; Gaussian...
  3. D

@Hakan Dağdeviren Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Zahmet edip emek vermişsiniz... Ancak çözüm bu değil. Çalışmalarımız da kontur atarken "Anti- alias" 'ı kapatıyoruz ki keskin hat oluşsun. Sorunu daha iyi ifade edebilmek için örnek bir psd dosyası (1,6 MB) hazırladım...
  4. D

İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Konun tam anlaşılmaı için; Baskı desenlerinde negatif çalışıyorum (300 veva 254 dpi). Kreasyon hazırlamıyorum... Onun için kırılma olmaması önemli. Yukarıda gördüğünüz baskı deseninden bir çiçeğinin kontürüdür. Çalışması bittiğinde; bu tarz...
  5. D

Merhabalar; Photoshop'ta çalışmış olduğumuz bir motifi belli bir derecede çevirdiğimiz de kırılma oluşuyor. Kırılma olayını da örneklemek gerekirse; Çalıştığım motif; Çalıştığım motifin yakın planı; Şimdi 15 derece çevirelim motifimizi; 15 derece çevirdiğimiz motifin yakın...
  6. D

Freehand'den Photoshop Cs3'e transfer

Arkadaşlar bu ek dosya sistemde kalktımı acaba indiremiyorum bir türlü... İndiren arkadaşların tekrar yükleme şansı var mı?
  7. D

Telefon Hat Parası Vermeden ADSL Abonesi Olmak (Mutlaka Okuyun)

Bu yolu izleyip muradına eren varmı?
  8. D

Freehand'den Photoshop Cs3'e transfer

Çözüm için çok teşekkürler
  9. D

Ascgen v0.9.6 | Tek Tikla Harikalar Yaratin

Emeğine sağlık teşekkürler
  10. D

49 Photoshop Püf Noktası

teşekkürler
Yukarı Alt