dauntless014 tarafından yazılan mesajlar

1. D

corel önizleme

corel kurmadan önizleme yapabilecegin bir program CDR Thumb nette aratırsan bulabilirsin.kurulum gerektirmiyor ve ama corel 11 ve daha eski olanları gösteriyor.
  2. D

Freelance yardımcı grafikerler

ilanınız ile ilgi görümek için dauntless014@gmmail.com
  3. D

grafikerler.org/dauntless014

sorularınız Şimdi size soruyorum; 1- Zarfın içinden neden Türk Bayrağı çıkmaktadır? --- cevabı basit gelen iş bayrak üzerinde işlem 2- Yukarıda çalışma yapan obje, neden Türk Bayrağı üzerindedir? --- o obje senin ve benim gibi grafiker olmayı düşünen bir grafiker parçası - elindekine gelince...
  4. D

sayın danısman verilen çalışmanın önemi nedir bilir misiniz - bir yerlerde nelerden bahsetmek gerekir öğrenmek için yeni gelenin iyi yada kötüsü değil hoş bir sohbet açmak ve sitedeki diğer arkadaşların hoş bir sohbet olması içindir. bu sitede hoş sohbet edilebilecek bir söz atmak istemiştim...
  5. D

Grafiker veya Tasarımcı

" Net üzerinden 10günde bir iş yaptıracağız iş kolay karlı bir iş bakın dürüst olan kişilerden mesaj bekliyoruz lütfen ayrıntılar konuşulacak " kadir bey siz olsanız bu ilana nasıl cevap verirdiniz biraz ayrıntı için ne yapmamız lazım ayrıntılar için cevap adresi ---- sorunuza cevap vermek...
  6. D

Arkadaşlar Sitem İçin Logoda Kararsızım Yapabilecek kişi..!

" bana yardımcı olup logo Yapıverecek bir cesur gönüllü " bu ifadeden kastın ücretsiz logo çalışması mı? istiyorsun
  7. D

Poster - afis - el ilani tasarimcisi araniyor!!!!!

ilanınız ile ilgileniyorum bahsettiğiniz jpeg ve ayrıntı bekliyorum dauntless014@gmail.com görüşmek üzere nezaket için müspet veya mehfi cevap yazınız.
  8. D

logo isteği

istediğinizin ayrıntıları nedir. kaç renk ölçü nedir gibi ve diğerleri için dauntless014@gmail.com nezaket için müspet veya menfi bu mail'e cevap için
  9. D

Tasarımcı Grafiker - Matbaa

matbaa firmanız nerede ve aradığınız eleman da bay-bayan ayrımı var mı dauntless014@gmail.com
  10. D

zarflardan cıkan zorlukları çözmeye çalışan meslektaşlarımı anlatmaya çalıştım. Nacizne yorumlarınızı bekliyorum.
  11. D

Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun

sizinde mevlüt kandiliniz mübarek olsun. Tüm İslam aleminde hayırlara vesile olması dileğiyle
  12. D

logo acil yardım

yazı ---GÖK ---büyük harfle kasd ediyorsun galiba görüşmek üzere
Yukarı Alt