de2 tarafından yazılan mesajlar

1. de2

merhabam var herkese...

hoşgeldin piraye oğuz
  2. de2

milli takım

haklısın pardon en azından açıklayıcı bi üslupla cevap aldım diğer arkadaşın uslubu itici gelmişti açıkcası. gokhan_5 kardeş kusura bakma mümkünse admin arkadaşım kaldırsın yada nerden kaldırılıosa tarif ederseniz sileyim
  3. de2

milli takım

uppsss ! konu milli takım diye okudum yanlışmı ? bende paylaşım yaptı yeni konu açma derdim yokkki.. Kuralları mı yanlış okudum konu içinde paylaşım yapılamıyormu sorry
  4. de2

milli takım

sanırım uploadı beceremedim şimdi ekliyorum tekrar :)
  5. de2

milli takım

bende bi masaüstü çalışması yapmıştım tasarı değil bikaç dekupe ve ekleme yinede paylaşmak isterim
  6. de2

Merhaba

herkese teşkrler hoşbuldum gerçekten bu zamana kadar hakkaten nerelerdeymişim :)
  7. de2

İnsert Mailing çalışması ..

Yaz havası katmak için kullandım çimleri aslında yorumun için tşkrler. Buna uygun birde banner hazırlamıştım flashta site anasayfası için ona da çalışmadaki sitede bakabilirsin yorumlarınızı tavsiyelerinizi beklerim
  8. de2

Kurumsal Kimlik Çalışması

eline sağlık ama mercedes benz için yapılacak bi çalışma bana göre daha sade daha kurumsal olmalı gibi geliyor. BUda sade tabiki ama biraz görsel dolgunluk var fikrimce logo daha küçük olmalı mesela mercedes için yada en azından düşük opacity de olabilirdi. ellerine sağlık
  9. de2

Bu Vatan Bizim !!!

Konu vatansa gerisi teferruattır.. da tasarımlık pek bi yanı yok hani arkadaşlar bunun
  10. de2

saat çalışmam

boş vakitte yapıldığı belli fb logosu onu temsil ediyo :) şaka şaka güzel eline sağlık
  11. de2

face off 2

fikren güzel ancak dekupesi ve geçişleri pek te hoş durmuyo. kırmızı siyah karışımlı bi gradyan kullanırsan arka fonda bide futbolcuların oyun içinden iki resmini düşük opacity ile zemine koyarsan süpperrr olurrr. sadece fikir vermek istedim emeğin güzel.
  12. de2

İnsert Mailing çalışması ..

13. de2

garip sorular garip cevaplar ...

hepsi süper :) :)
  14. de2

Merhaba

Herkese slmlar de2 aranızda
Yukarı Alt