dehr tarafından yazılan mesajlar

1. dehr

Freelance grafiker

Kurumsal Kimlik ( Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) Tasarımı Broşür Tasarımı El İlanı Tasarımı Etiket Tasarımı Takvim Tasarımı Afiş – Poster Tasarımı Basın ilanları Tasarımı Billboard Reklam Tasarımı Araç Giydirme Tasarımı Fotoğraf Dekupe T-shirt / Kupa Vektörel Çizimler • Vektörel
  2. dehr

Freelance Grafiker

İlan Günceldir... • Kurumsal Kimlik ( Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) Tasarımı • Broşür Tasarımı • El İlanı Tasarımı • Etiket Tasarımı • Takvim Tasarımı • Afiş – Poster Tasarımı • Basın ilanları Tasarımı • Billbord Reklam Tasarımı • Araç Giydirme Tasarımı • Fotoğraf Dekupe • Vektörel...
  3. dehr

Freelance Grafiker

İlan Günceldir... • Kurumsal Kimlik ( Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) Tasarımı • Broşür Tasarımı • El İlanı Tasarımı • Etiket Tasarımı • Takvim Tasarımı • Afiş – Poster Tasarımı • Basın ilanları Tasarımı • Billbord Reklam Tasarımı • Araç Giydirme Tasarımı • Fotoğraf Dekupe • Vektörel...
  4. dehr

Freelance Grafiker

5. dehr

Freelance Grafiker

6. dehr

Freelance Grafiker

İlan Günceldir... • Kurumsal Kimlik ( Logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf) Tasarımı • Broşür Tasarımı • El İlanı Tasarımı • Etiket Tasarımı • Takvim Tasarımı • Afiş – Poster Tasarımı • Basın ilanları Tasarımı • Billbord Reklam Tasarımı • Araç Giydirme Tasarımı • Fotoğraf Dekupe •...
  7. dehr

Freelance Grafiker

@Kemal Aksekioğlu İlgiliniz için teşekkür ederim. Antalya'da bende bir süre çalışmıştım. Dediğiniz (Rixos) ile ilgili farklı çalışmalar yapmıştım. Tekrar teşekkürler. İyi çalışmalar. Saygılarımla...
  8. dehr

Zaman

Oylama 1 gün sonra bitiyor. Zaman Teşekkürler... • Blog
  9. dehr

900 TL Ödüllü “NG Box Kurumsal Satış Ofisi” Kurumsal Kimlik Yarışması

Konu hakkında bir bilgiye sahip olmayarak, yaşanan konunun içeriğiyle ilgili sadece küçük bir kesitten Forum Yönetiminin işleyişini 3. ve 4. kişilerce farklı anlaşılmasına neden olacak yaklaşımınız, ön yargılı bir tutumdur, bunun başka bir şekilde açıklanması kabul edilemez. Diyerek zaten...
  10. dehr

En sondan; Ön yargı vs. gibi birşeyim olsaydı konuyla ilgili başkasını karıştırmazdım. Yarışmayla ilgili birşey yazmadım - sormadım, onunla ilgili sanki birşey yazmışım gibi yarışma maddeleri vs yazmışsınız, onu neden yazdınız anlamadım !!! Kendi dediğimi çürütmüşüm gibi bir sonuç çıkarmışsınız...
  11. dehr

Sayın Admin ve yetkli - etkili - sorumlu ... Her sabah olduğu siteye girdim Bu sabah 08:41 gibi "Bugünkü Mesajlar" neymiş diye baktım. Bu konuyla ilgili de yeni bir yorum var "dı" ne olduğuna baktım. Üyelerden birisi birşeyler yazmıştı. Gün içinde ne var - ne yok diye siteye girdim. O üyenin...
  12. dehr

NG BOX Kurumsal Çalışması_6

13. dehr

NG BOX Kurumsal Çalışması_5

14. dehr

NG BOX Kurumsal Çalışması_4

Yukarı Alt