Deniz Demircan tarafından yazılan mesajlar

1. Deniz Demircan

Adobe illustrator türkçe e-kitap

Merhabalar Burak bey paylaşım için çok teşekkürler gerçenten de işime yarayacak bir kaynak olduğunu düşünüyorum ancak indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  2. Deniz Demircan

Eleştirmek ve eleştirilmek üzerine Lütfen Okuyunuz

Harika bir hikaye.İşte budur dedirten türden.Paylaşımınız için teşekkürler...
  3. Deniz Demircan

Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun...

Herkesin Cumhuriyet bayramını tebrik ederim.Cumhuriyetimize daha bir sahip çıkarsak sonsuza kadar da kutlayacağımıza inanıyorum...
  4. Deniz Demircan

Grafik ve tasarım yapabiliyor ve İst. avrupa yakasında iş arıyorum

İstanbul avrupa yakası cennet durağı e5 üzerinde ikamet etmekteyim. Matbaa, tekstil ve dekal konularında eğitim gördüm ve iş tecrübesine sahibim. İlgilenenlere iş örneği sunabilirim.
  5. Deniz Demircan

Merhabalar

@Serkan Baysal Herkese teşekkür ederim aranıza kabul ettiğiniz için. Serkan bey aslında forum kurallarını okumuştum ancak tekrar okudum acaba atladığım yada yanlış yaptığım birşey mi oldu da forum kurallarına bakmamı istediniz.Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  6. Deniz Demircan

Merhaba Ben Abdullah

Hoş geldiniz gerçekten de çok güzel bir sitedesiniz, faydalı zamanlar geçirmenizi dilerim.
  7. Deniz Demircan

Merhaba

Hoşgeldniz Volkan bey, iyi forumlar dilerim.
  8. Deniz Demircan

Merhaba

Aramıza hoşgeldiniz umarım faydalı paylaşımlarda bulunarak zevkli vakitler geçirirsiniz.
  9. Deniz Demircan

En Çok Kullandığınız Programlar

freehand+photoshop
  10. Deniz Demircan

Merhabalar

Selamlar herkese Nurdan Çil arkadaşımın tavsiyesi üzerine bende aranıza katıldım. Faydalı paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...
Yukarı Alt