DesSas tarafından yazılan mesajlar

1. DesSas

Tesisat kart vizit çalışması (ikinci deneme)

İkiside güzel olmuş, Emeğine sağlık.
  2. DesSas

Matbaa da grafiker, insan mi makine mi?

@Arzu ULUIRMAK Bence tartışılması gereken ve birlik olunması gereken konu budur. diğer yorumları okudum da herkes taraflı yazılar yazıyor herkesin haklı olduğu kısımlarda var haksız oldukları kısımlarda. ama Arzu arkadaşın dediği gibi matbaa ve grafikerliği bitiren bu olaydır. en basitinden bu...
  3. DesSas

A3 ebadında tek sayfa broşür için kenar payları hakkında yardım lütfen...

Geç bi cevap olacak ama her taraftan 1 cm bıraksan kafidir
  4. DesSas

Oto Kuaförü Kartvizit

Evet siyah pek olmadı gibi. teşekkürler bilgilendirmeleriniz için Buda yeni çalışma ama sanki buda fazlamı renkli olmuş : )
  5. DesSas

Oto Kuaförü Kartvizit

Fazla yer kaplıyor derken silmelimiyim yoksa küçültmelimiym orasını anlamadım Adres 7 punto aslında büyük değil ama burda öyle görünüyor sanırım Yazılarıda Siyah zeminli bi kart için biraz fazla renk olduğu için yazılar en azından sade kalsın dedim di : )
  6. DesSas

Oto Kuaförü Kartvizit

İlk paylaşımım.. Yoruma açık, Eleştiriye kapalı :p Şaka tabiki eleştirilerinizide bekliyorum.. :)
  7. DesSas

İcelandair Kurumsal Kimlik

Anladım :) Sevk İrsaliyesi vardır ama bu İrsaliyeli Fatura çalışması
  8. DesSas

İcelandair Kurumsal Kimlik

Güzel olmuş emeğine sağlık ama fatura irsaliyesi nedir onu anlamadım İrsaliyeli Fatura olmasın :)
  9. DesSas

inşaat firması logo denemem

Biraz basit kaçmış kardeş Yukarda Erkal arkadaşımız gereken açıklamayı yapmış onu düşünerek bişeyler yaparsan daha yaratıcı şeyler çıkabilir. En basitinden A harflerini veya harfini çatı olarak kullanarak bunun üzerinden gidebilirsin.
  10. DesSas

Selamlar..

Hoş buldum sağolasın : )
  11. DesSas

Selamlar..

Hoş buldum arkadaşlar Teşekkürler.
  12. DesSas

Treo Güvenlik Sistemleri Özel Kesim Kartvizit

Normalde özel kesim kartları pek sevmem ama bu çok hoş olmuş. Tabi bide bu kartvizitin kullanımı açısından şöyle bir sorun olabilirmi Nihayetinde bir kartı verdiğinizde biliyorsunuz ki insanlar onu el üstünde tutmuyorlar cüzdanlarında veya ceplerinde taşıyorlar böyle bir kart cüzdanda veya...
  13. DesSas

Devasa Bilişim Kartvizit Çalışması 2

Emeğine sağlık güzel çalışma.
  14. DesSas

Selamlar..

Hoşbuldum teşekkürler.
  15. DesSas

Selamlar..

Herkese selamlar, İyi paylaşımlar..
Yukarı Alt