deveningozu tarafından yazılan mesajlar

1. D

Dijital Dergi Tasarımı

'komik bişey varsa söyle de forum olarak hep beraber gülelim' demediğiniz sürece sorun yok hocam :) hasan abi açıklamayı özelden gönderdim abi.
  2. D

Dijital Dergi Tasarımı

@GÜNEL AYVACI amin hocam cümlemizi, bu arada sizin postlarınızda Hasan YILDIZ like' ı default olarak geliyor galiba :) saygılar. ADMİNE NOT: Günel Hocam'dan geçer notu aldım. Bu başlığı da keyfi olarak uçurmazsınız umarım. GÜNEL HOCAYA NOT: Hocam kızıcaksınız biliyorum ama admine...
  3. D

İlginç..

@GÜNEL AYVACI Haklısınız hocam güzel olmamış, Hasan abi affeder umarım.
  4. D

İlginç..

abi fena geyik modundayken birden yazıvermişim, özür dilerim, güzel olmamış. afedersin.
  5. D

İlginç..

abi hep amerikan oyunları bunlar arkasında da israil var. bence :)
  6. D

Doğu Design | Yeni Çalışmam. :)

Yeşil çok iyi durmamış. Sarı-yeşil-kırmızı birlikteliği oluşmuş gerçi ki reggae nin renkleridir. sevilesidir. tebrikler.
  7. D

afrika insanları - milcanx

kameranın yatay eksende hareketi de olsaydı sinematografik açıdan izlenmesi daha keyifli olabilirdi. bu haliyle de izlemeye değer bence. tebrikler.
  8. D

Filistin afiş tasarımı/murabitun

Kamuflaj giyinmiş arkadaşın ayaklarının altına yerleştirdiğiniz dini bir simgedir. Hatırlatmak isterim. İyi forumlar.
  9. D

Quark'ta araçların Kullanım Alanları

Merhabalar, Quarkla tanışalı 1 hafta oldu. Basit bi dergi tasarımı da gerçekleştirdim (utanç verecek kadar kötü olduğundan paylaşmıyorum xD ) Item tool'u, text contect tool'u, picture contect tool'u dergiyi tasarlarken bol bol kullandım. Fakat rectangle box tool, line tool,add point tool,table...
  10. D

Eşim Olma Karım Ol

'Çünkü “koca” bilge demektir, yüce demektir. Koca demek, dağ demektir. Ve ne kadar yüce olursa olsun, üstünde kar olmayan dağ eksktir. Dağların yücesine kar yağar diye kadına da “kocanın karı” demişler' 'Koca' yı tek başına tanımlayabilirken, 'karı' onun üzerinden tanımlamak, onun tamamlayan...
  11. D

Kendi Sesinizi Duymak İster Misiniz? :)

Sayende kendimden tiksindim özgül abla. Sana göre hava hoş tabi. Sen cümlenin yarısında çatlayan ergen sesine sahip olmak nedir bilir misin? Yalnız bırakın beni :)
  12. D

Sanatta sınır yok !

Romanya da adını şimdi hatırlamadığım bi yerde halk pazarında buna benzer işler yapılıyordu yerel sanatcılar tarafından. İnanılmaz işler yapıyorlardı. Tabi onlar ufak el aletleri kullanıyorlardı. Oyma,kesme vs için ufak cutter tarzı el aletleri. Bu abimiz kocaman motorlu testere ile müthiş işler...
  13. D

Berkay Uygunoğlu Photography

Mehmet Turgut kokuyor çalışmalar. Tebrikler.
  14. D

QuarkXpress ile PDF nasıl yapılır?

Paylaşım için çok çok çok teşekkürler. Güvenli çalışma alanı dışına taşan görselleri psd yaparken otomatik croplamıyor sanırım. İlk dergi denememi quarkda (ver.9) da yaptım. Güvenli çalışma alanı dışına taşan bir görselim vardı. Üşenip o hali ile bıraktım. Pdf formatında kaydedip çıktı...
  15. D

Dergi kapağı denemesi

http://www.google.com.tr/search?q=game+magazines+cover&um=1&hl=tr&rls=com.microsoft:tr:IE-Address&authuser=0&biw=1366&bih=673&tbm=isch&cad=b&cad=cbv&sei=eq2ST4bBAof_4QT3ku3QDw burda bazı örneklerde olduğu gibi oyun dergilerinde genel olarak; 1)görseller oldukca etkili ve ön planda. sonuçta bi...
Yukarı Alt