didoren tarafından yazılan mesajlar

1. didoren

Freelance İş Sağlayan Siteler

Güzel platformlar öneriliyor, çok teşekkürler. İnceliyorum.
  2. didoren

Evet biliyorum, bu tarz siteler değildi aradığım. Dediğim gibi iş talebi çok fazla, kazanç düşük. Tavsiye edilen grafuni.com'a üye oldum. Yakında açılacakmış. Kendi tasarımlarımla onların ürünlerini birleştirip satabileceğim bir platformmuş. Vallahi merakla bekliyorum hep buna özenmişimdir.
  3. didoren

Tam olarak böyle bir şey arıyordum. Kendi tasarımlarımı insanların üzerinde görmek çok güzel bir his olacak :) Çok teşekkürler.
  4. didoren

Arkadaşlar, freelance çalışıyorum ancak güvenilir müşteri bulmakta zorlanıyorum. Belli başlı siteler aracılığıyla çalışınca da çok fazla grafiker olduğundan iş sıklığı düşük oluyor. Bildiğiniz freelance iş sağlayan platformlar varsa paylaşır mısınız? Faydalanmak isteyen mutlaka olacaktır.
  5. didoren

Arkadaşlar, freelance çalışıyorum ancak güvenilir müşteri bulmakta zorlanıyorum. Belli başlı siteler aracılığıyla çalışınca da çok fazla grafiker olduğundan iş sıklığı düşük oluyor. Bildiğiniz freelance iş sağlayan platformlar varsa paylaşır mısınız? Faydalanmak isteyen mutlaka olacaktır.
  6. didoren

Mock-up Nasıl Hazırlanır

T-Shirt Mockup
  7. didoren

Freelance Grafik Tasarım Fiyat Listesi

Freelance güvenilir bir iş bulmak çok zor. Ödeme almaya çalışmak zaten çok stresli. Nasıl kendinizi güvence altına alıyorsunuz? Kaydolduğunuz siteler neler örneğin?
Yukarı Alt