dream058238 tarafından yazılan mesajlar

1. dream058238

Accurate Desenlerİ

accurate desen hakkında bilgilerimi sizlerle paylaşmak isterim.SorularınıZI bekliyorum:)
  2. dream058238

Nakıs Desenlerı

accurate sen yenimiisn bu desencilik olayında güzel herşeyde yani nakış çok geniş bunlarla kısıtlı kalmamak gerek birazda yazı efek dene bence baskı gibi nakış desenleri var hep böcek değil yani belki işinle alakalı ama madem buraya yolluyosun yaptıklarını farklı şeyler sun bence .başarılar...
  3. dream058238

Benim 1 kaç Desenim :)

gökan yenimisin desende ne kullanıyorsun
  4. dream058238

bencede takmayın o ön izleme sonuç olarak değilmi ama:)
  5. dream058238

uzun atlamalardan dolayı görünmyrdur o eksikler 12 m mi tutuyorsun atlama mesafesini
  6. dream058238

Accurate 4 te resim işleme

evet küçük nakışlar herkesin yapabileceği bişey değil dir her desinatör yapmaz kumaş ve kumaşa uygulayacağın parametreler farklı olmalı ben o deseni 2. yapabildim hatta bi zaandan sonra ondan daha ii olyor emin ol parametrelerle oyna sürekli sonra sürekli el çabukluğu ile artık fazla vaktini almaz
  7. dream058238

nakıslı havlu desenlerı

arkadaşlar drawingx3 diye bişey duydunuzmu program corelle nakış programı bir arada süper bişy bu grafiğinizi veya desenizizi yapıyorsuuz tek tuşla nakışa ceviriyo yanlız parametre ayarlarını siz giriyorsunuz süper bişey denemli:D
  8. dream058238

nakıslı havlu desenlerı

evet güzel olmuş ellerine sağlık
  9. dream058238

Photoshop Dersleri Serisi İndir Öğren

arkadaşlar ben photoshop derslerini indiremedim nasıl indircez bunları bilen varmı
  10. dream058238

accurate desen açıklamaları

merhaba eve accuratenin kendi içinde arşivi var şöleki disketten okutuyorsan eğer:dosya/dışarıdan desen al/ordan disketteki deseni nks olarak ekrana alıp arşive kayıt edebilirsin:düz yazı yazmak için punç moduna girerek(f4)secerek monogram abc moduna gir ve ve düz çizgi çek ve istediğini yaz...
  11. dream058238

Bir kaç çalışma

ellerine sağlık güzel olmuş. çalışmalrımızı nasıl ekliyoruz
  12. dream058238

Bir kaç çalışma

arkadşalar çalışmalrımızı nasıl yüklüyoruz buraya yardım edermisiniz
  13. dream058238

Foruma resim eklemek

bunlar baskı nakış çalışmalarım yaralanmak isteyenler alabilir
  14. dream058238

Eos3 Ve Accurate 4 İÇİn Kurs Acilmak Uzre

aslında arkadaşlar işin gerçeği birazda nakış nakina bilgisine sahip olmak yani makinayı ii bilme çok iii bir deneyim:)ben 7 yıllık desenciyim accurateyi kullandım 1 senen numune makinasında çalıştım (barudan)çok faydasını gördüm
  15. dream058238

Hangı Sıtelerden Desen Arastırmaları Yapabılırız

işine yaradığına sevindim canım burdası sürekli yeniliyo binlerce model desen var:)
Yukarı Alt