ebra tarafından yazılan mesajlar

1. E

2008 takvimi cdr olarak

mehmet abi bu gün takvim yapamam gerekti ve ben de senin cdr uzantılı takvim çalışmanı indirmiştim onu kullandım ve işimi çok kolaylaştırdın çok teşekkür ederim takvim olmasaydı benim bunu yapmam baya zor olcaktı emeğine sağlık emiğini paylaştığın için yüreğine sağlık
  2. E

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

arkadaşlar corelde nasıl renk tanımlanır yani renk değerlerini girip renk tanımlamak için ne yapmalıyım ben mixerden yapmaya çalıştım ama rengi tanımlamayı başaramadım yardımcı olursanız sevinirim
  3. E

renk paletine nasıl kayıt yaparım ?

ya bana kursta freehand ve corel öğrettiler ama corel çok detaylı anlatmadılar corelde renk tanımlamayı bilmiyorum yani renk değerlerini mixerden giriyorum ama rengi kayıt yapamıyorum yardım cı olursanız sevinirim ve şunuda eklemek isterim siz garfik paiyasasındaki abilerimiz bize bu piyasada...
  4. E

Hangi Vektör Programı?

ya bana kursta freehand ve corel öğrettiler ama corel çok detaylı anlatmadılar corelde renk tanımlamayı bilmiyorum yani renk değerlerini mixerden giriyorum ama rengi kayıt yapamıyorum yardım cı olursanız sevinirim ve şunuda eklemek isterim siz garfik paiyasasındaki abilerimiz bize bu piyasada...
  5. E

2008 takvim çalışması

valla helal olsun çok güzel olmuş ellerine sağlık
  6. E

Hangi Vektör Programı?

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:arkadaşlar şunu çok merak ediyorum grafik dünyasında (ülkemizde) en çok kullanılan program hangisi şu anda? en yaygın olan corel mi? bir de adobe illusrator var hangisi :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  7. E

cam nasıl çizilir bilen varmı

ya bi cam firmasına kağıt dosya yapıcam ama cam nasıl çizilir bilmiyorum yardımcı olabilicek olan varmı şimdiden teşekkürler
  8. E

Resme Mermi Deliği Yapımı

vay sago hayranıyızabu arada paylaşım için teşekkürler güzel olmuş
  9. E

Corel Draw 12 Görsel Eğitim Seti 2 CD

arkadaşlar en bu eğitim cd sinin 1. nin tamamını indirdim ama açamıyorum
Yukarı Alt