ebruaksoy tarafından yazılan mesajlar

1. E

Lava Ajans - Grafiker İlanı

Ege ünüversitesi tasarım mezunuyum 9 yıldır reklam ajanslarında Tasarımcı grafiker olarak çalıştım şu anda reklam ajansında çalışıyorum sosyal hakları olan daha iyi bir firma arayışı içersindeyim. yurt içi ve dışı olmak üzeri müşteri portveyim güçlü özel tasarım işlerimi evdende yürütebiliyorum...
  2. E

Tasarimci grafiker iyi bir firmada görev almak istiyorum.

Ege ünüversitesi tasarım mezunuyum 9 yıldır reklam ajanslarında Tasarımcı grafiker olarak çalıştım şu anda reklam ajansında çalışıyorum sosyal hakları olan daha iyi bir firma arayışı içersindeyim. yurt içi ve dışı olmak üzeri müşteri portveyim güçlü özel tasarım işlerimi evdende yürütebiliyorum...
  3. E

Merter'deki ofisimize bayan yardımcı grafiker arıyoruz

bende merterde oturuyorum. sanırım siz deneyimli bi arkadaş düşünmüyorsunuz. eyerki deneyimli grafiker düşünürseniz iletişimm kurabiliriz 0535 360 02 14
  4. E

Tasarımcı grafikerim

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzeri birçok müşterim var işlerini evden Freelance olarak yürütüyorum. Tasarımla ilgili, broşür, kurumsal kimlik, kataloğ, etiket, kutu olmak üzeri tasarımlarınızı yapabilirim. İstanbulda yaşıyorum. Sosyal hakları olan iyi bir reklam ajansında tasarımcı grafiker...
  5. E

Tasarımcı grafiker

Ege ünüversitesi tasarım mezunuyum. yurt dışı dahil olmak üzeri çeşitli firmaların tasarım işlerini evden yürütüyorum. Fakat sosyal güvencesi olan iyi bir firmanın grafik departmanında Grafiker tasarımcısı olarak çalışmak istiyorum. yetkili firma sahipleri bana 0535 360 02 14 nolu telefondan...
Yukarı Alt