ebruzorlu tarafından yazılan mesajlar

1. ebruzorlu

macromedia fireworksda bir hata ACİLLLL!!!

hatanın Türkçesini bende biliyorum yinede saol. kayıt yaparken hiç bi işaretleme yok :s
  2. ebruzorlu

Aqua Buton Yapimi...

buton yapılıp orjinal bölümüne geçildikten sonra properties penceresinde link kısmı gelecektir.
  3. ebruzorlu

doğal olabilir ama png dışında her formatta kayıt yapıyor banada png lazım :S büyük boyut olmasının sebebi ise ödevin bu şekilde istenmesi. ilgendiğiniz için tşk. :)
  4. ebruzorlu

programı silip tekrar kurdum ama yine aynı hatayla karşılaşıyorum. daha küçük boyutta bir resme aynı fontu uygulayabiliyorum fakat 60 / 20 cm boyutunda çalışıyorum bu hata çıkıyor. çözümü bilen yardım ederse sewinirim en kısa zamanda yapmam lazım ödewim bu :(
  5. ebruzorlu

merhaba arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin herkese başarılar dilerim. ben macromedia fireworks programında yaptığım çalışmayı png olarak kaydetmeye çalıştığımda aşağıdaki resimde bulunan hatayı alıyorum acaba neden kaynaklanabilir lütfen yardım edermisiniz? herkese teşekkür ederim...
  6. ebruzorlu

Fireworksta Auto Shape Properties Özelliği

paylaşım için teşekkürler farklı bi çalışma olmuş :)
  7. ebruzorlu

Farklı stil'de yazı oluşturmak

teşekkürler zaten photoshop dersi oldğunu sonradan farkettim :) peki aynı işlemi fireworksde yapma şansım varmı ?
  8. ebruzorlu

Farklı stil'de yazı oluşturmak

ellerinize sağlık güzel paylaşım ama bide yapabilsem :S fireworks 8.0 kullanıyorum szin kullandığınız farklı sürüm heralde. 8.0 da aynı işlem nasıl yapılabilir ? yardım ederseniz sewinirim şimdiden teşekkürler
Yukarı Alt