ecesahin tarafından yazılan mesajlar

1. ecesahin

Denizlide grafikerim yerime arkadaş ariyorum

İş yeri Denizli'de
  2. ecesahin

Denizlide grafikerim yerime arkadaş ariyorum

Şu anda çalışmakta olduğum iş yerinden ayrılacağım ( Ayrılma sebebim şehir değişikliği) için yerime geçebilecek bir grafiker bay/bayan arkadaş arıyorum. İlanla ilgilenirseniz lütfen iletişime geçebilir misiniz. Maaş+Sigorta+Yemek FİRMA: DORUK PROMOSYON TEL: 0 258 241 62 61
  3. ecesahin

Fotoğraf Stüdyo web arayüz tasarımı (deneme)

bitmesini bekleyemiyoruz galiba :) teşekkürler beğenin için. Bu arada ben bu mesajı yeni gördüm :D :o
  4. ecesahin

Havi desenleri

teşekkürler o zaman sorabilirim.
  5. ecesahin

Havi desenleri

Arkadaşlar grafikerim ve tekstil üzerine çok fazla çalışmadım. Havi desenleri nedemek? Plaj havlusu yada havlu üzerine böyle bir terim varmı? Şu anda bu konuda bilgi alma lazım. Müşterimizi mailinde havi desenleri yazmış, havai desenleri de yazmış olabilir diye aklıma geldi ama bunu ona...
  6. ecesahin

Türkçe birkaç gazete tasarımım

Bravo bravo bravo... birinci, dördüncü ve beşinci sayfaları çok beğendim
  7. ecesahin

Dergi kapak tasarımı

Ad soyad için ayrılan yerdeki hafrlerin puntoların büyüklükleri fazla değilmi sanki 20 den fazla gibi
  8. ecesahin

Photoshop ile 3D Çizim Yapma

bu videoları tekrar yükleyebilir misiniz? https://rapidshare.com/files/385323525/Ps3DCizim.rar | 0.00 MB (boş)
  9. ecesahin

Bursa'dan kareler...

Yukarıdan ilk 6. cı fotoyu çok beğendim. ( Ağacın etrafına oturan insan fotoğrafı) Tam bir kompozisyon olmuş. Makine ayarlar ve bazı photshoptaki düzeltmelerden daha çok görebilme kompozisyon kurabilme ve onu aktarabilme her zaman daha önemlidir ve burada bu gerçekleşitirilmiş Gören gözlerine...
  10. ecesahin

web sayfası tasarımı

teşekkür ederim danger_boy36 :)
  11. ecesahin

Fotoğraf Stüdyo web arayüz tasarımı (deneme)

tabiki ;) zaten iki butonu aynı yapmışım oda değişmeli
  12. ecesahin

Afis konsept tasarimlar 4

Güneş Mum değilki adamın arkasında kalsın, ayrıca güneşin konumu itibariyle aşağıdan bakan kişinin kafasına etki edecek gibi duruyor. Üstelik kompozisyona bakan aşağıdan baktığını düşünüyor. Güzel olmuş. Bence Güneşin durumuna göre ışıkğın vurması bu şekilde çok normal. Gayet matematiksel...
  13. ecesahin

liv tyler portre çizim ve boyama

Güzel bir çalışma nerede yaptınız acaba :)
Yukarı Alt