ehli_z_a_n tarafından yazılan mesajlar

1. E

Son Y.Y. en kaliteli Backroundları

linkler hata veriyo lütfen yeniler misiniz...
  2. E

hürriyet emlak ve atem

hürriyet emlak ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası logo lazım lütfen acil elinde olan varsa bekliyorum
  3. E

atem logo Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası

link açılmıyo lütfen yeniler misiniz, bide hürriyet emlak logosu karta lazım bekliyorum...
  4. E

Photoshop'taki Bir Dosyayı Coreldraw'da Açmak

yerini biliyodum ama tam manasıyla işlevini öğrenmek istemiştim çok teşekkürler ikinize de, çok yararlı oldu :)
  5. E

Photoshop'taki Bir Dosyayı Coreldraw'da Açmak

öğretmenim bişe sormak istiyorum :D peki bu document info dan kontrol etmek nası oluyo yani hatalı bişeyin olduğunu nasıl anlıycaz veya herşeyin doğru olduğunu :)
  6. E

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

@emkurt @ehli_z_a_n arkadaşlar görmemiş olabilirsiniz diye tekrar yolluyorum.. lütfen bilgisi olan arkadaşlar :(
  7. E

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

@st_anger_turk ya olmuyo olmuyo olmuyo arkadaşlar.. lütfen bunu bana öğretinnn..daha belirgin olmalı, bu çok hafif kalıyo.. bi ricam daha olcak :confused: corel draw ın ---texture fill dialog--- daki desenlerine artı olarak daha güzel desenler ekleme gibi bi şansımız var mı? varsa lütfen...
  8. E

Güzel Vektöreller

ya bu ai formatlı vektörleri corelde nasıl açcam, biri yardım etsin bana :(
  9. E

coreldraw ai formatına cevirmek

bi acemi olarak şimdi ben sizin bu sinirinizin üzerine adobe olmasının ne yararı olacağını ai yi nerde kullanacağımızı nasıl kullanacağımızı daha detaylı açıklasak desem kızmazsınız demi :D
  10. E

coreldraw da dekupe yapmak

@Shahyn bu anlatılanda çok yardımcı oldu ama eğer daha kısa yolu varsa lkütfen anlatırmısınız.:confused:
Yukarı Alt