emily_ tarafından yazılan mesajlar

1. emily_

sLm arkadaşLar..

exorcims en azından biLgisayarımı öLdürmeyecek biLgiLere sahibim :D sanmaktan kastım tewazuydu.. :D ya ben bu konunun bu kadar daLLanıp budakLanacağını biLseydım gerçekten sormazdım.Bu arada adobe uzmandan kastım; bu işin eğitimini aLan ya da weren, kendini geLiştiren , uzun süre üniwersiteLerde...
  2. emily_

sLm arkadaşLar..

iŞLetim sistemin de sorun oLduğunu sanmıorm..En sağLıkLısı uzmanına danışmak oLacak sanırım.Wakit ayırdığınız için teşekkür ederim.
  3. emily_

sLm arkadaşLar..

:s yok öyLe bi tepki werdiniz ki wuwww yani (: sonuç oLarak aynı seriaL aynı program başka bir pc de açıLırken kuLLandığım pc de açıLmaması enteresan geLdi bana..Yine de azarLamayLa karışık cewap werdiğiniz için teşekkür ederim
  4. emily_

sLm arkadaşLar..

arkadaşLar ben seriaL yada crack istemiorm sadece probLemin kaynağını buLmak istiorm sonuçta daha deneyimLisinizdir benden diye yardım istedim ama sanırım hata ettim..bahsettiğim şey programın açıLmaması eLimde zaten seriaL war!Bence daha ıLımLı oLmaLısınız
  5. emily_

sLm arkadaşLar..

ArkadaşLar benim ufak bi sorunum war :) asLında pek o kadar da küçük sayıLmaz. :):) ÇaLıştığım pc de photoshp açıLmıor (Cs3 kuLLanıyorm) seri numarısını istiyor yazıorm tmm diorm yok açıLmıor :s aynı program diğer pc m de tıkır tıkır işLiyor..Ama tüm arşiw bu pc de oLduğu için mecburen mahkum...
  6. emily_

sLm arkadaşLar..

(: çok teşekkür ederim hepinize..Umarım seviyeLi bir şekiLde bir birimize yardımcı oLuruz.
  7. emily_

sLm arkadaşLar..

2. Sınıf üniwersite öğrencisiyim..BiLgisayara yabancı biri oLarak son 1 yıL da sanırım bir insanın aLabiLeceği yoLun çok çok fazLasını aLdım.Bu işin özü tamamen merak ve istek...Hakkında hiç bir şey biLmediğim programLarın adını duyduğum da "bunLar yeniLir mi içiLir mi?" İnternette msn we...
Yukarı Alt