emine okuyan tarafından yazılan mesajlar

1. E

Font istek

@Yaşar Karadeniz yaşar bey yardımınız için çok teşekkür ederim..bu fontu cok begendim onaylatabilirsem yurtbay seramik tv reklamında görebilirsiniz..sevgiler..
  2. E

Font istek

Petras Script ve Brillig Gimble isimli fontları arıyorum.. Yardımcı olabilirmisiniz?
  3. E

Ayna resımlerı arıyorum!!

Ayna resımlerı arıyorum..yardımcı olursanız sevınırım. Teşekkürler...
  4. E

Spa - Zen Güzelliği

linkler çalışmıyor :((
  5. E

PAYLAŞIM.. Vektör Siteleri

Arkadaşlar sizlere faydalı olacağını düşündüğüm bu siteleri paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) İyi Çalışmalar www.artshare.ru/category/vector www.vectorlady.com www.allsilhouettes.com www.gloomus.com www.dezignus.com www.vectorlady.com
  6. E

EKO66 | Broşür

başarılı bir çalışma..emeğinize saglık.paylaşım için teşekkürler.. başarılarınızın devamını dilerim..
  7. E

Font istek

Isonorm font ailesini arıyorum.Elimde var ama pc de kullanamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler ederim.
  8. E

Edicafe Logo çalışmalarım

Teşekkür ederim.. Degerlı yorumlarınızı dıkkate alacagım. 1 ve 7 arasında karar veremedim bende. Evet anket açmayıda becerecegım ınsallah :))
  9. E

Edicafe Logo çalışmalarım

arkadaşlar karar veremedim.sizce hangisi?? yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler..
  10. E

özsoy petrol logo tasarımı

petrol firması için alev kullanılmamasına katılıyorum. alevsiz yeni çalışmalara devam derim. mesela 7 noludan alev kaldırılıp öz'ün yanına soy ilave edilip altına petrol daha toplu olacak gibi. birde logoda kullanılabilirlik önemli.Tabela,kartvizit vs.Buyüzden dagınık olmamasından yanayım...
  11. E

ıstek!! Futbolla ılgılı clıpartlar arıyorum!!

teşekkür ederim..
  12. E

arma mı ? arama mı ? burda yeniyim..arama demek istediyseniz..epey bir aradım sitede.ama istediğim clipartları bulamdım.eger yüklendiyse ve ben göremediysem yardımcı olursanız sevinirim.
  13. E

14. E

Frames'ler Yüksek Çözünürlükte jpg.

teşekkürler eline saglık
  15. E

Banyo Fotoğrafları

teşekkür ederim..sanal karo döşeme için kullanacağım.Benzer resimler bulabilirseniz sevinirim. sevgilerimle..
Yukarı Alt