emre_ozturk tarafından yazılan mesajlar

1. E

Full time Grafiker olarak iş arıyorum

ilan günceldir..
  2. E

ilan günceldir. acil olarak iş arıyorum
  3. E

Bildiğim programlar Adobe İllustrator - Indesign-Photoshop-Freehand Mac ve Pc ortamında çalışabilirim. Çalışmak istediğim alanlar Basım ve Yayıncılık ve matbaa Anlaşıldığı takdirde daha detaylı olarak CV ve portfolyomu sunacağım.. İletişim 0534 611 65 29 Not : 3 yıllık bir deneyimim var...
  4. E

Köklü Gazetemize Acil Operatör Grafiker

@Sedat Gül Grafik operatörü en doğrusu olur.
  5. E

Logo

bana bir logo çek logocu kardeşim. acılı olsun. hee yanında da şalgam isterim.
  6. E

sharapova - suluboya efekt photoshop

maria sharapova harika görünüyor.. :)
  7. E

Acil olarak iş aramaktayım..

ilan günceldir..
  8. E

Junior Grafiker

Merhaba ben modamarkada çalışıyorum. Bazı özel nedenlerimden dolayı çıkmak zorundayım. Ajans sahibi aynı zamanda art direktör'dür. İlgilenirseniz aşağıdaki ilana başvurabilirsiniz. http://www.elemanonline.com/grafiker_i1258626.html Not: Şahıs isimleri gizli tutulmak zorundadır..
  9. E

Sade Çikolata Kutusu

herşey hazır siz bunun neresinde tasarım yaptınız acaba...
  10. E

Şirin Aquapark 3 kırımlı broşür

nedir bu ? bunu hangi müşteri almış. amacına uygun olmayan uçuk bir çalışma olmuş. Bu çalışmanın ayakları yere basmıyor.
  11. E

Birke Yapı Kurumsal Kimlik

@Bulut Mashar kesinlikle bende hatırlıyorum. Alıntı olduğunu belirtseydiniz o soru işaretinin tersi gibi birşey var buna eminim. Yahu alıyorsunuz ordan burdan ondan sonra geçiniyorsunuz ben yaptım diye pesss
  12. E

"Emre Ahşap" Logo ve Kurumsal Çalışması

biraz acımasız davranıcam ama olmamış eline sağlık..
  13. E

"Emre Ahşap" Logo ve Kurumsal Çalışması

@grapiksel iyi de benim bildiğim testere sıradan olur. üretime bak şimdi :) adamlar düşünür derler ki bir kaçını oval yapalım biraz da keskinlik yapalım ki sıradan olmasın dimi farklı olsun.. diğeri de derki yahu saçmalama olur mu öle şey hepsinin aynı olması lazım böyle gelmiş böyle gider...
  14. E

morven erkek giyim kurumsal

eline sağlık güzel olmuş. hikayesinide anlatır mısın. Mesela şeritleri neye dayanarak koydun. Açılı olmasının sebebi ne logonun altundaki ve üstündeki küçük kareler neyi ifade ediyor. niçin o renkleri tercih ettin. Dekoratif bir font kullanmanın sebebi ne.
Yukarı Alt