Enes KARGACI tarafından yazılan mesajlar

1. E

Photoshop ve Dreamweaver ile Sİte Yapımı ( Video-Sesli)

İşte budur aradığım. Yüklenmesini bekliyorum merakla izleyeceğim çok sağolun :)
  2. E

insört çalışması (8 sayfa)-3

Çok başarılı tebrik ederim :) yaşım daha 14 bende geleceğe adım atmaya calısıyorum.
  3. E

14 Yaşındaki Gencin Portföyü!

Hepsi adobe photoshop cs5 ile mi yapıldı? :)
  4. E

King of İstanbul çalışması (amaçsız)

Tüm her şeyi hangi programlar yardımı ile yaptın :)
  5. E

Hepinizin yardımlarını bekliyorum..

Hmm anlıyorum. Peki son bir şey sorucam kusuruma bakmayın. Ben Lisedede eğitim almak istiyorum derslerim kötü sayılmaz fen 5 matematik 4 sosyal 5 türkçe 5 falan. ama benim küçüklükten beri meslek istemelerimde hiç avukat, doktor, teknisyen buna benzer mesleklerle seçimim olmadı. hep bilgisayar...
  6. E

Hmm tekrar teşekkür ederim. Tavsiye ettiğiniz kitap umarım gelişimimde önemli olacaktır :)
  7. E

Hasan abi öncelikle çok teşekkür ediyorum :) O zaman başlıyorum coreldrawa :) Kitap almayı düşünüyorum onun hakkında Hatice Cesur ve A.Gani Arıkanın kitaplarını gördüm. sizce hangisini almalıyım? Bu işte çok azimli oldugum sürece önümüzde yaz var zaten 3 ayımı buna adayacağım. Sizce ne gibi süre...
  8. E

Konu yeri yanlış olabilir kusuruma bakmayın :) Merhaba ustalarım, abilerim :) Ben 14 yaşındayım ve 5 yaşından beri bilgisayar ile haşır neşirim. Pek oyun oynamam hatta hiç diyebiliriz. Bilgisayar meraklısıyım, site kurma, program yazma gibi şeylere merak sardım ve en son olarakta grafik...
Yukarı Alt