Ercan Demirbaş tarafından yazılan mesajlar

1. Ercan Demirbaş

Hoodie Mockup Lazım

Selam arkadaşlar. Ben futbol forması,tezkere forması ve kapşonlu tezkere poları tasarımları yapıyorum. Elimde normal T-shirt ve futbol formasının sunumu için mockup var fakat hoodie mockup yok bana o lazım elinde görselini paylaştığım hoodie mockup olan varsa paylaşabilirmi acaba Şimdiden...
  2. Ercan Demirbaş

Vestiyer....

@Murat Güler Teşekkür ederim Murat o çerçeve üzerinde revizeye gidiyorum :) ama kaldırmayı düşünmüyorum ;)
  3. Ercan Demirbaş

Vestiyer....

@ZxxxE Yorum için teşekkür ederim.Müşterimiz için tasarlanan ve imalata giden bir iş. Kaliteli rendere çok zaman ayıramıyoruz malesef. Bu yüzden zaman zaman iyi zaman zaman kötü renderler çıkabiliyor...
  4. Ercan Demirbaş

Vestiyer....

Tasarım birlikte çalıştığım ekip arkadaşıma modelleme ve render bana ait. Kullanılan modelleme programı; 3ds Max 2009 Render motoru; vray 1,5 Sp2 Dolabın kapağında bir bayan silüeti oluşturuldu ve elbisenin etekleri yerdeki halıda devam ettirildi.
  5. Ercan Demirbaş

Yatak Başı ve Ayna Çalışmam

Bu çalışmada kullandığım sahneyi kendi orjinal halinden biraz çıkarttım. Yatak değişti ve yatak başı modellendi ve eklendi, ayna modellendi ve sahneye eklendi . Yatak başındaki duvarda resim çerçeveleri vardı kaldırıldı ve kırmızı duvar kağıdı yerine yeşil tonda bir kağıt eklendi.Tasarımlar bana...
  6. Ercan Demirbaş

STAN LEE VAKFI İÇİN SÜPER KAHRAMAN OLUŞTUR yarışmasına bir oy da bizden....

Onur Demirsoy'un ''hayallerini'' gerçekleştirmesi için bizlerin oylarına ihtiyacı var. Aşağıdaki linke tıklayarak sağ taraftaki oy kullan kısmından destek olabilirsiniz.Şu an itibarı ile 2. sıradayız ve bitişe saatler kaldı.Birinci seçilirse dünya çapında bu karakter boy gösterecek ve bunda...
  7. Ercan Demirbaş

Masa Lambası

@yavuz94 Bunu modellerken uygulanabilirliğini düşünmedim. Tamamen hayal gücü olduğu için de imal edilmesi halinde nasıl bir çözüm uygulanır bilmiyorum o tartışmaya açık bir nokta. Merdiven ve çapaların ipleri sert bir maddeden yapılmış olsa o lambayı havada tutmaya yeterli olurdu sanırım...
  8. Ercan Demirbaş

Anahtarlık

3ds Max 2009 V-Ray 2009 1,5 Sp2
  9. Ercan Demirbaş

Bir gemicik kalkar bu 3ds max'tan

Modellemede fazla bir kusur göremedim ama ileride daha da iyileri gelecektir eminim. Kaplama ve ışık konusuna girmiyorum hiç ... Çalışmalarının devamını bekliyoruz...
  10. Ercan Demirbaş

1930 Model Araba Renderi

@Murat Güler Teşekkürler Murat
  11. Ercan Demirbaş

1930 Model Araba Renderi

@sercan_90 Sağol Sercan ... @Erkan_Nehir Yorum için teşekkürler Model İnan Arslan'a aittir ve kendi sitesinde yapılmış olan bir render yarışmasıdır . Model için bir ekleme çıkartma yapmak istemedim ama dediğiniz gibi lastik içleri beyaz olabilirdi ki bundan önce beyaz render almıştım...
  12. Ercan Demirbaş

banyo

Merhaba Duygu hanım öncelikle gelişmenizden dolayı sizi gerçekten tebrik ederim. Güzel çalışmalar gelmeye başladı. Bu çalışma hakkında söylenecek fazla birşey de kalmamış aslında ama ; Banyo dendiğinde sürekli su ile içli dışlı olunacağı için yerde ve duvarda gözlerim fayans aradı, İkinci...
  13. Ercan Demirbaş

Coca Cola Zero

14. Ercan Demirbaş

Kırmızı banyo

Lavabonun üst kısmındaki gri bölge hariç çok hoşuma gitti Murat tebrik ederim.
Yukarı Alt