erhanakkaya tarafından yazılan mesajlar

1. erhanakkaya

Web Tasarım & PSD -> css&xHtml

ilan günceldir
  2. erhanakkaya

Örnek Kartvizit Çalışmam

sade ve güzel olmuş, sadece ufak bir yorumum olacak; tasarımın genelinde güzel bir bütünlük yakalamışsın ama adres satırında kartın altında kullandığın font genel yapıyı bozmuş gibi duruyor. Dediğim gibi çok güzel, sadece adını yazarken kullandığın fontun aynısını kullanırsan görüntü daha...
  3. erhanakkaya

flash banner yaptırmak istiyorum

Erhan Akkaya | Görsel İletişim Uzmanı, Web ve Grafik Tasarımcısı, Sanat Yönetmeni erhanakkaya.com@gmail.com adresinden bana ulaşabilir, sitemin linkinden tasarımlarımı görebilirsiniz.
  4. erhanakkaya

Özgün Web Sayfası Arayüzü Yapacak Arkadaşlar Aranmakta

Erhan Akkaya | Görsel İletişim Uzmanı, Web ve Grafik Tasarımcısı, Sanat Yönetmeni erhanakkaya.com@gmail.com adresinden bana ulaşabilir, sitemin linkinden tasarımlarımı görebilirsiniz.
  5. erhanakkaya

Freelancer Grafikerler Arıyoruz - Ciddi ve güvenilir arkadaşlar lütfen...

link: Erhan Akkaya | Görsel İletişim Uzmanı, Web ve Grafik Tasarımcısı, Sanat Yönetmeni erhanakkaya.com@gmail.com adresinden bana ulaşabilir, sitemin linkinden tasarımlarımı görebilirsiniz.
  6. erhanakkaya

Web Tasarım & PSD -> css&xHtml

Yerli ve yabancı birçok firmanın projelerinde tasarımcı ve yönetmen olarak görev aldım. Şu an yurt dışında bir reklam ajansının işlerini yapıyorum. Freelance olarak, tasarım ve kodlama konusunda bana ulaşabilirsiniz. xHtml&css haricinde flash mikro siteler ve site tanıtımı için ufak oyunlar...
Yukarı Alt