Erol Uysal tarafından yazılan mesajlar

1. Erol Uysal

yardım edebilecek arkadaşlar varmıdır?

Wordpress yada Joomla kesinlikle tavsiyemdir.
  2. Erol Uysal

phpde editleyebilme

@Gökhan Genç Çok karmaşık bir anlatım şekli :) Şimdi biraz nefes al, dinlen.. Ve tekrar tam olarak ne yapmak istediğini anlat?
  3. Erol Uysal

üye girişi

@Gökhan Genç Bunu yapmanız tamamen programın mantığı ile alakalı. Burada kodları yazmaya baslarsam en az 1 saatimi alır :) Yapmak istediğiniz şeyler basit ancak dediğim gibi programın akışını program mantığı ile sürdürebilirsiniz... Şöyle düşünün... Üyelik Kısmı : Sisteme giriş yapmak...
  4. Erol Uysal

PHP Soru ve Sorunlarınız Buraya !

@Ege Gökçe Temanın header kodlamasını yada dosyasını buraya atarsaniz yardimci olmaya calisayim.
  5. Erol Uysal

PHP Soru ve Sorunlarınız Buraya !

Merhaba arkadaşlar, uzunca ve tempolu bir proje sürecinden sonra, boğulmaktan kurtularak kıyıya çıkmayı başardım :) PHP ile İlgili soru & sorunlarınızı bu başlık altında toplayarak birlikte tartışabiliriz.. Vakit buldukça forumda olmaya calisacagim ve sorularınızı en kısa sürede cevaplamaya...
  6. Erol Uysal

Yazı Rengini Degiştirme

Birde tag içerisinde bir style parametresi oluşturma yöntemi var, kapsamlı ve daha esnektir. CSS bilgisi olan arkadaşların işine yarayan bir yöntemdir. CSS ile çağırılan komutta uygulanan tüm stilleri, tagın kendi içerisinde kullanmaktadır <font style="font-family:tahoma; font-size:9pt;">-...
  7. Erol Uysal

Hoşgeldin Erol Uysal

Hoşbulduk arkadaşlar
  8. Erol Uysal

Htaccess İle Korumalı Sayfalar Oluşturmak

@Perfect_BoY22 Ben açıklıyayım, öncelikle şunu belirtmeliyim: Bu olayın htaccess ile uzaktan yakından alakası yok. .htaccess ile korumla sayfa oluşturmadaki mantık şudur. Normal bir browser üzerinden kullanıcının girememesi için dizin yasaklanır, sadece serverdaki sayfalar tarafından...
  9. Erol Uysal

Hoşgeldin Erol Uysal

hoşbulduk :)
  10. Erol Uysal

Hoşgeldin Erol Uysal

Hoşbulduk :) Seda abla, aranızda bulunmaktan bende keyif aldım, forumu ayrıntılı dolaşmak için vakit ayıramadım malum projeler yüzünden, ama elimden geldiğinice paylaşıma katılacağım.. Herkese Merhaba tekrardan..
  11. Erol Uysal

Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

@Ercan Türkmen içerik yönetim sistemi ile kaç alanı yönetmek istiyorsunuz (header, footer, body, kategori, haber, içerik vs..) ? Eğer sadece haber yada sadece içerik yönetimi istiyorsanız 100 YTL'ye PHP - MySQL tabanlı bir sistem oluşturulabilir.
Yukarı Alt