Ertürk tarafından yazılan mesajlar

1. E

Comment by 'Ertürk' in media 'Fotoğraf'

yazık çok yazık be bir hiç ne kolaş nede tasarım.. bu bir hiç... yabancı sitlere bak haızr bıraşla tasarımcı olunmaz olsa olsa kroluk olur :)
  2. E

Değişime isabetli bir yorum! Ellerinize sağlık..
  3. E

Adopa sertifikalı bir grafik tasarım eğitmeni... hımmm ... çok özür dilerim ama geçrektne bütün çalışmalarına baktım... hiçbirisi beni etkilemedi... eğitmen deyince inanın şaşırdım.. gerçekten yetenekle eğitim ayrı şeylermiş bunu bir kez daha kanıtladınız..
  4. E

dostumm senden bişi rica edicem bu havuzdan beni bloke edin sadece bun istiyorum zaten bi arkadaşımın zoruyla girdim, buraya daha farklı bişeyler yazmak istiyorum sana ama burası yeri değil anladın sen
  5. E

Adobe sertifikalıyım diyorsun daha kolaj ile manipülasyon arasındaki farkı bilmiyorsun ve sorumu anlamıyorsun... Gerçekten çok ilginç... Alkışlamak lazım ozaman sizi...:clap2: hayatta başarılar size.
  6. E

Adobe sertifikalıyım diyorsun daha kolaj ile manipülasyon arasındaki farkı bilmiyorsun ve sorumu anlamıyorsun... Gerçekten çok ilginç... Alkışlamak lazım ozaman sizi...:clap2:
  7. E

Beyşehir Tanıtım Grubu bilboard çalışmaları

Gayet yalın çalışmalar, ellerinize sağlık başarılar diliyorum...
  8. E

bana ait olan kolaj svgili arkadaşım, manipulasyondan kastım farklı şekilde olabilir ama sonuçta bu çalışma resimlerin renk uyumuna ve ortama göre birleşmesinden oluşan bişey artık siz nasıl yorumlarsanız, ama illede böle açık yakalama gibi bir isteğiniz varsa size bu Lincoln çalışması gibi 3...
  9. E

Yani Lincoln manipülasyonu size ait? O halde internette birçok yabancı sitede gördüğüm bu araç görseli sizden alıntı galiba... http://www.infocoches.com/fotos/lincoln/2002-Continental_Concept/3/18654/ http://www.netcarshow.com/lincoln/2002-continental_concept/1024x768/wallpaper_05.htm...
  10. E

my best holiday logo eskizleri | hasan güner

Template gibi duruyor, elinize sağlık...
  11. E

Kocaeli Prefabrik (Broşür Tasarımı)

@Kerim Öksüz Teşekkürler Kerim Bey
  12. E

@Hasan Güner işte hasan bey bu benim creative tasarımım olsa bende biliyorum yapılacak herşeyi ama müşterinin isteklerini bazen gözardı edemiyorsunuz hele müşteri despot bir insansa, düşünün adam 6 yıl önce yaptırdığı logoyu kullandırdı bana ve bu tasarımda müşterim bana çok müdahale etti ama...
  13. E

@Emine Şahin Emine hanım sormayın, kendi logoları varmış illede bunu kullanıcaz dediler bende çaresiz kaldım yoksa oda broşür gibi bişi olurdu yani :)
  14. E

nerdeyse 4 yıl oldu bu çalışmayı yaptığım, yazım hatalarım vardır çoğu çalışmada, ön ve arka renk uyumsuzluğu diye bir şey söz konusu değildir, arac renginde çift degrade vardır genelde bazı modifiyeli araçların gerçek renk uygulamaları bu şekildedir, farlarda ise orjinal karartma dediğimiz...
Yukarı Alt