erturkmen tarafından yazılan mesajlar

1. erturkmen

Grafik tasarım ,uygun fiyat,dürüst hizmet.

Grafik tasarımlarınız Vektörel çizimleriniz Arkaplan düzenlemeleriniz Fotoğraf düzenlemeleriniz Vektörel çizimleriniz Eski çizim üzerindeki değişiklikleriniz uygun fiyata yapılır . Güven temel prensibimdir çalışmalarım sizi mağdur etmeyecektir. Gsm: 0507 965 95 81. E-mail adresi...
  2. erturkmen

İnşaat Firması İçin Yaptığım Logo | Gr.MslmGfx Desinger

Kardeşim s nin arka ucunu biraz daha havaya kaldırıp uygun bir yerine kapı yap s harfi içindeki boşluklar oda gibi olur anladın ? :)
  3. erturkmen

(istek) elinde terazi ve kılıç olan kız.

Evet arkadaşlar vektörel terazili kız ve terazi resmi. http://www.dosya.tc/server22/sOpNJL/avukatkarttasar_m_.rar.html
  4. erturkmen

(istek) elinde terazi ve kılıç olan kız.

Bir avukat için kart tasarımı yapıyorum elinde terazı ve kılıç olan kız lazım vektörel çizimini yapamadım.
  5. erturkmen

Cami

Hocam hala bulamadıysanız ben varım 05079659581
  6. erturkmen

Her türlü logo tasarılmarınız itina ile yapılır.

Logolar vektörel olmak zorundadır çünkü logoyu flamada ,tır brandasında ,kamyon kasasında,otomobil üzerinde ,kalemlikte,rozette,tabelada,broşürlerde birçok alanda kullanılır bu yüzden büyüklük ve küçüklüğünde çözünürlüğünün değişmemesi için çalışmanın vektörel olması lazımdır.Photoshop...
  7. erturkmen

Selam Siz logo siparişimi vermek istiyorsunuz? Eğer logo talebiniz varsa firmanızın çalıştığı iş kolu,kullandığınız renkler ve imal ettiğiniz ürünleri sattığınız yaş grubunu anlatan bir metinle başvurmalısınız. Ertürkmen grafik.
  8. erturkmen

Tasarım ihtiyacınız mı var ? Cevabınız evet ise sizlere yepyeni logo tasarımları ile hizmet vermeye hazırız. Neden biz? *Güvenilir *Hızlı *Ucuz *İlgiliyiz Bazı logolarım. Eğer logo ,afiş,banner ve duplucate işleriniz var ise bize ulaşın; 0507 965 95 81 , erturkmen_u@hotmail.com...
  9. erturkmen

süper yaratıcı tasarımlar =)

Ya kardeşler bizim milletimiz; şunu sevmez, bu tasarımdan hoşlanmaz, çok yol kat etmeliyiz gibi ancak cahillerin sarfedeceği bu sözler ne kadar saçma geliyor bana anlatamam. Sizler kendinize bir şirket açınca o tür şeyleri kullanın. Bizim milletimiz şöyleymiş ,böyleymiş...
  10. erturkmen

Freelance brode punch

Kardeşim birkaç örnek çalışma koyabilirsen . Senin açından faydalı olur düşüncesindeyim.
  11. erturkmen

Renkli wallpaper yapımı (bakmadan geçme)

Hocam Allah yardım etsin sana ,Huzur versin Allah sana.
  12. erturkmen

Dijital duvar kağıdı efekti ( resimli anlatım )

Güzel ders. Allah elinize sağlık versin size huzur versin inşaAllah
  13. erturkmen

Cami

Hocam bulamadıysanız elimden geleni yapmaya hazırım. Erturkmen_u@hotmail.com
  14. erturkmen

Tasarımlarımla tasarım hizmetine atılmış bulunmaktayım.

Grafik alanında yapmış olduğum çalışmalarımla hem sizlere faydalı olmak hemde gelir elde etmek istemekteyim.İstekleriniz doğrultusunda tasarımlarınız yapılarak teslim edilir. Benimle çalışmak isteyen arkadaşlar mail atarak bana ulaşabilirler. erturkmen_u@hotmail.com örnek çalışmalarım:
Yukarı Alt