esrar tarafından yazılan mesajlar

1. esrar

Bir Yaşlı Grafikerden ANILAR

Faruk bey, cevabınız için teşekkürler. evet, her cümleniz için verecek bir cevabım var, fakat uzamasın diye yine vermeyeceğim. fakat söylemeden geçemeyeceğim bazı durumlar da var. öncelikle, bir kişinin yazdığı metinden cümleler seçip alarak cevap vermek üslubu bence hataya sebebiyet...
  2. esrar

Dergi Kapağı Tasarımı

devam et güzel kardeşim... harika bir tasarım olmuş. türkiyeyi geleceğe taşıyacak büyük tasarımcılardan birisi olacağın kesin gibi. kullandığın renkler, tipografin, leke ve doku dengelerin, imaj seçimin ve vurguların mükemmel ötesi. kendisini tam anlamıyla ifade eden, mesajı okuyucuya uysal bir...
  3. esrar

Pet,Cam,Şarap,Damacan,Deterjan,Rakı,Parfüm, Şİşeleri(Yüksek Kalite)

linki neden göremiyorum acaba? birisi yardımcı olabilir mi?
  4. esrar

Dergi Kapağı Tasarımı

kimseyi tanımam, bilmem, şahsi bir eleştiri değildir bu yüzden. fakat lütfen elinizi vicdanınıza koyarak eleştirin. vasatın altında bir çalışma. kimliği için birşey demiyeceğim, yani dergi adı tipografisi, rengi, formatı vs. hiç yoktan iyidir. fakat alt kısım, haber olan bölümler darmadağınık...
  5. esrar

ben yazımdaki son paragrafı herhangi bir kişiye, gruba ya da olaya istinaden yazmadım, bunu samimiyetimle söylüyorum. toplumsal olarak ciddi bir yozlaşma ve kültür deformasyonu içinde olduğumuzu ifade etmeyi amaçladım. internetin ve dijital medyanın hayatmıza girmesiyle, bireysel kalitemiz...
  6. esrar

aktörü insan olan her durumun, değişik ortamlarda değişik kişiler arasında değişik sonuçlar doğuracağına inanıyorum. kimisi aç kaldığı halde ölmeyi göze alarak prensiplerini bozmaz, kimisi keyfi için her aklına geleni yapar, kimisi gerçekten gerektiğinde prensiplerinden taviz verir... vs.. bu...
Yukarı Alt