etasli1989 tarafından yazılan mesajlar

1. etasli1989

Grafikermi arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz...

Başlıktada belirttiğim üzere genel olarak alanım dijital ortam tasarımları ( web siteleri, banner, sosyal medya tasarımları yapıyorum ) onun dışında İllustrator, Premier ve after effect programlarında deneyimlerim var.. Telefon numaram: 0554 636 52 87 Benimle irtibata geçmek isteyenler telefon...
  2. etasli1989

Genç ve yaratıcı fikirler üretebilen Grafikere ihtiyacınızmı var?

Başlıktada belirttiğim üzere genel olarak alanım dijital ortam tasarımları ( web siteleri, banner, sosyal medya tasarımları yapıyorum ) onun dışında İllustrator, Premier ve after effect programlarında deneyimlerim var.. Telefon numaram: 0554 636 52 87 Benimle irtibata geçmek isteyenler telefon...
  3. etasli1989

Bir Tasarımcının isyanı :))

- İstanbul Avrupa Yakasına ikamet ediyorum... - İyi düzeyde Photoshop ve İllustrator programlarına hakimim... - Ayrıca Photoshop kadar olmasada After Effect ve Premier Programlarınıda kullanıyorum... - Kendimi sürekli güncel tutmaya özen gösteriyorum çünkü bu sektörde öğrenmenin ve yaratıcılığın...
  4. etasli1989

Biri Grafikermi lazım dedi?

- İstanbul Avrupa Yakasına ikamet ediyorum... - İyi düzeyde Photoshop ve İllustrator programlarına hakimim... - Ayrıca Photoshop kadar olmasada After Effect ve Premier Programlarınıda kullanıyorum... - Kendimi sürekli güncel tutmaya özen gösteriyorum çünkü bu sektörde öğrenmenin ve yaratıcılığın...
  5. etasli1989

Yaratıcı, Pratik ve Kendine özgü tasarımlar çıkaran Grafikermi lazım?

6. etasli1989

Dijital ortamda deneyimli hazir yetişmiş grafiker...

Başlıktada belirttiğim üzere genel olarak alanım dijital ortam tasarımları ( web siteleri, banner, sosyal medya tasarımları gibi...) onun dışında Premier ve after effect programlarını kullanmışlığım var... Telefon numaram: 0554 636 52 87 Benimle irtibata geçmek isteyenler telefon numaramdan...
Yukarı Alt