faruk72 tarafından yazılan mesajlar

1. F

Accurate 4 te resim işleme

slm arkadaşlar accurate4 te desene nasıl kaydıma verilir yani desene 10 cm diyelim
  2. F

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

bana daha deteylı anlatırsanız cok sevinirim manuel olrak dediğin nasıl hala bana cevabınız gelmedi cevabınız icin tşkl
  3. F

bana daha deteylı anlatırsanız cok sevinirim manuel olrak dediğin nasıl
  4. F

arkadaşlar accurate 618 de yaptığım zaman desenı makinaya okutuğum zaman payet ınıyor ama pul atmıyor pul atması ıcın ne yapmam gerekıyor pulu acıyorum yine atmıyor cevabınız icin teşekur..
  5. F

arkadaşlar accurate 618 pullun atması icin ne yapmam derekiyor şimdiden yardımın icin teşekurler
  6. F

vural kardeş accurate 618 pullun atması icin ne yapmam derekiyor şimdiden yardımın icin teşekurler
  7. F

86vural yardım icin sağol yardım hakında hic bişey bulamadım yardımı tıklıyorum bişey cıkmıyor yardımcı olursan allah razı olsun...
  8. F

kardeş bide bir sorunum dahavar pul desenlerde deseni yapıyorum makinada gostermiyor pul atmıyor acaba neydendir saygılar
  9. F

verdiğin bilgi icin sağolun yapıyorum ama biturlu olmuyor detaylı anlatısanız cok sevinirim şimdiden teşekurle sana kardeş acaba programdamı sorun var beklerim cevabını...
  10. F

Accurate 4 te resim işleme

sanane ya kim ne olmak istiyorsa olsun senin ekmeğine karışanmı var ...?
  11. F

evet yapabiliyorum ama ineardı yapamıyorum accuratı kendi kedime oğrenmeye calışıyorum
  12. F

meraba ben ineardı yapamıyorum bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekurler
  13. F

Accurate 4 Arsıv

@accurate selam arkadaşlar ineardı yapamıyorum yardımcı olusanız cok sevinirim
Yukarı Alt