farukakgun tarafından yazılan mesajlar

1. F

...Bıdı Bıdı...

Arkadaşlar ai cs6 nın Türkçe sürümü var mı ?
  2. F

Üstadlar monitör için acil yardım

Ben dediginiz monitörü kullanıyorum ips kaliteli mat ekran bi monitör çok memnunum. Renk doğruluğu, her yöne ayarlanması, 4 usb 3.0 çıkışı ile harika bi monitör.
  3. F

İllustrator cs6 türkçe yardım

Merhaba, rica etsem ai cs6 ayarlar kısmının ekran görüntülerini tek tek çekip farukakgun@gmail.com adresine mail atabilirmisiniz?
  4. F

Illustrator cs6 da başlangıç ayarlarına nasıl dönülüyor ?

Komut shift B yaparmisiniz. Bounding box dı ismi galiba o kapalı.
  5. F

Ai bazı sorunlarım var.

Çok çok teşekkür ederim, çok güzel açıklamışsınız. GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  6. F

Ai bazı sorunlarım var.

Arkadaşlar ai ile ilgili fh den kurtulmaya çalışan kardeşinize yardım edermisiniz ? 1. Her yeni sayfa açtığımda niye sayfa cetvelleri çıkmıyor. Show Rulers komutu vermek zorunda kalıyorum. 2. Yeni sayfa açınca sadece 7-8 tane benim belirlediğim renklerin çıkmasını istiyorum ama bi sürü...
  7. F

autocad

Kickasstorrent sitesine bakarmısın GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  8. F

AI Kaydetme sorunu, Save/ Save As deyince...

En iyisi mac e geçin. Sıfır sorun. GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  9. F

Başım CMYK ile dertte yadım lütfen

Cmyk baskı kataloğu da var GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  10. F

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

@Sarp111 Bana mi dediniz halftone özelliğini Freehand de hiç kullandinizmi Biliyormusunuz ? GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  11. F

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Freehand deki halftone Paneli ai de var mi acaba? Hergün kullandığım bir paneldir. GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  12. F

Barkod ve Barkod'un baskıya hazırlanış aşaması

Mac için barcode producer vb. Programlar mevcut GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  13. F

Photoshop ile yüzü berrak ve keskin hatları belli etmek yardım lütfen....

Fotoğrafı iki layer olarak çoğaltın, birinde sadece yüz kalsın ikincisinde yüz dışında diğer yerler kalsın ikinci layerde Blur efekt vb. seylerle yüzü on plana çıkabilirsiniz GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Yukarı Alt