Fatih AKSOY tarafından yazılan mesajlar

1. F

Photoshop resmi 3 yada 5 eşit parçaya bölemedim.

Merhaba arkadaşlar sabahtır ara ara kurcalıyorum fakat bulamadım hala, photoshopta resmi 3 yada 5 eşit sütun şeklinde parçaya nasıl bölebilirim yanlız hepsi eşit olacak her bir sutun farklı layer olacak işin aslı 3 yada 5 parça canvas tablo yapmaya çalışıyorum. En pratik yöntemi nedir acaba?
  2. F

web template türkçe sorunu

Merhaba, Dorum sayfası derken?
  3. F

Tüm Müslüman Aleminin Berat Kandili Mübarek Olsun...

Sizlerin de kandili mübarek olsun.Hayırlı kandiller.
  4. F

selamun aleykum

Aleyküm Selam hoş geldiniz.
  5. F

Üye isim değişikliği ile ilgili düzenleme... Önemlidir...

Teşekkür ederim daha asaletli oldu böyle :) likable >> Fatih AKSOY Çocukluktan gelen bir rumuz işte 7, 8 yıldır kullanıyorum her foruma ilk ziyaretimde klasik kayıt rumuzum buradada iş görmek maksadı ile üye olmuştum sonra fark ettimki benim için değerli, faydalı bir forum böyle bir fırsatı da...
  6. F

Üye isim değişikliği ile ilgili düzenleme... Önemlidir...

2 Talepte benden likable Fatih AKSOY teşekkürler
  7. F

maraş biberi kutu çalışması (eski)

Mükemmel ya inş. biz de böyle güzel tasarımlar çıkartırız. Ellerinize sağlık.
  8. F

Layerların yerini değiştirme

Bu kadarcıkmıydı :) teşekkürler saolun..
  9. F

Layerin biri arka plan diğerinde Kepez Bosch servis yazıyor arka planı dublicate layer den buraya kopyaladım kopyalayınca yazının üstüne geldi ve yazı kayboldu yazıyı üste cıkarmak istiyorum.
  10. F

Arkadaşlar mesela 1. layerde transparan yazıları yazdım hazırladım. Sonra backround yapmam gerekti 2. layerda da backroundu hazırladım fakat bu sefer yazılar 2. layerin altında kaldı gözükmedi.Birtürlü 2. layeri alta 1. layeri üste alamadım nasıl bir çözüm önerirsiniz? İnş. anlatabilmişimdir. :)
  11. F

Kartvizit Tasarımları

Çoğu konudaki linkler çalışmıyor Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.:(
  12. F

Kartvizit Tasarımları-Vektörel

Evet link bozuk arkadaşlar..
  13. F

Büyük Arşiv Photoshop Videolu Dersler Giriş-Orta-İleri Sevyeler İçin

Merhaba dosyaları indirmeye başladım paylaşım için teşekkürler.
  14. F

Merhaba,

@Murat VARDAR @kenas Teşekkür ederim arakdaşlar hoşbulduk,
  15. F

Merhaba,

Hoşbulduk Mehmet bey,
Yukarı Alt