Fatma Akçay tarafından yazılan mesajlar

1. Fatma Akçay

Vektörel çizim

Merhabalar, uygun fiyata birebir çizebilirim. fatma.akcay2@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.
  2. Fatma Akçay

ACİL Logo

Yardımcı olmak isterim. fatma.akcay2@gmail.com
  3. Fatma Akçay

Logo İstiyorum

Merhaba, istediğiniz logo konusunda size yardımcı olabilirim. fatma.akcay2@gmail.com adresine mail atın lütfen.
  4. Fatma Akçay

oyunlar için vektör grafik

Mail gönderilmiştir. Bilginiz olsun.
  5. Fatma Akçay

1000den fazla küçük resim

Boşuna iletişime geçmeyin başlık sahibi cevap verme tenezzülünde bulunmuyor.
  6. Fatma Akçay

Görsel İletişim Tasarımı ve Yetenek Sınavı Hakkında

@BLexGraphic Görsel İletişim Tasarımı'nın bulunduğu fakülte okuldan okula göre değişebiliyor. Bizim okuldaki sistem bu iken başka okullarda farklı şekilde olabiliyor. Bu yüzden gitmek istediğin okulları tek tek araştırman ve hangi okul ne tür şeyler istiyor ona göre hazırlanman en mantıklısı...
  7. Fatma Akçay

@BLexGraphic İmgesel çizim yaptırıyorlar. Sana bir konu veriyorlar. 2 saat içinde 35*50 boyutundaki bir kağıda çiziyorsun. Misal benim girdiğim sene konu: "Şehirler arası otobüs durağında sohbet ederek bekleyen insanlar." dı. Geçen sene, bir şölen yemeği temasını çizmelerini istediler. Yani...
  8. Fatma Akçay

Merhaba, ben Tobb Üniversitesinde %100 burslu Görsel İletişim Tasarımı okuyorum. Bizim okulda bu bölüm Güzel Sanatlar Fakültesinde ve yetenek sınavıyla alıyor. Aynı zamanda YGS puanının da katkısı var. %30 YGS puanı, %70 de yetenek sınavından aldığın puan hesaplanarak sıralaman belirleniyor...
Yukarı Alt