Feyzullah DOGALA tarafından yazılan mesajlar

1. F

Desinatör Alınacaktır...!

Arkadaşlar Emprime yerimize kendi bünyemizde çalışacak desinatör arkadaş arıyoruz.İlgilenecek arkadaşlar 0212 637 52 51 ve 0537 952 06 71 numaralardan ulaşabilirler.. İrtibat Rıdvan bey
  2. F

tshirt baskı

wizard0f0z senin çalışmalarının öncelikle renk ayırımı yapılarak film çıktısı alınması lazım.Akabinde kalıbı çıkarılacak.Senin baskıyı yapmak istediğin tshirtler için fiyatı emprimeciler ile görüşmen gerekir.Her empirme'nin farklı fiyat katalogları vardır.Renk sayısı ve desenin ebatına göre...
  3. F

photoshopta ekose deseni nasıl çizerim?

ne tür bir ekose çizmek istiyordunuz ps de
  4. F

Nakış ile emprime eğitim takası

xxxx irtibata geçebiliriz.özelden mesaj atmıştım size İletişim adresi vermek yasaktır.
  5. F

Emprime Desinatörlük hakkında bilgi

gerçek arkadaşım resmini göremedim ama yine de sana yardımcı olmaya çalışacağım.sana getirilen numune açık ton kumaşlarda yapılan bir çalışma.onların istediği siyah kumaşa bir film çıkışı alman.bu konuda ya yaptığın önceki çalışmayı inverse edersin ya da o çalışmanın altına fon atarak iki...
  6. F

Metraj baskı...

Merhaba arkadaşlar.Tram işlemi ps de canalda opacity si düşülerek ve çevresi silik brush kullanarak tram verebilirsiniz.yalnız bu tram ancak bitmap yapıldıktan sonra net görülebilir.Halftone screen seçeneği ile oradaki seçeneklerde en uyumlu değeri gireriz.böylece tram işlemi en güzel şekilde...
  7. F

arkadaşım verdiğin link dovnload etmiyor veya herhangi bir resim göstermiyor tekrardan kontrol et
  8. F

resmi göremedim ekranayansımıyor
  9. F

Ekteki deseni yapamadım yardımcı olurmusunuz?

gerçek bu işte bol tram var siyahı lap çiz etrafını ardından parça parça renklere göre diğer taraflarını tramlı olarak yapabilirsin
  10. F

Adobe Photoshop CS4 Kullanıcı Kılavuzu (Türkçe)

Arkadaşlar PS CS 4 sürümünü nerden nasıl yükleyebilirim
  11. F

Vektörel Çizgi Film Kahramanları

Figen kardeşim teşekkür ederiz paylaşımın için
  12. F

Ne tür müzik dinlersiniz?

Arkadaşlar en özgün ve dinlendirici olan müzik sanat değeri taşıyan müziktir.eee tabi o da yalnızca türk sanat müziğinde mevcuttur.şaşmadığım müzik budur, fakat beni hep şaşırtan yapancı müzikleri anlamadığı halde dinleyen yeni neslimizin ahvalidir.özellikle bir radyo frekansı var ki ismini...
  13. F

Büyük Arşiv Photoshop Videolu Dersler Giriş-Orta-İleri Sevyeler İçin

Hakan üstadım rapidshare den bu linkler error hatası veriyor bir kontrol edebilirmisiniz size zahmet
  14. F

970 adet hayvan clipartı

Üstad kızacaksınız belki ama bu link de hata veriyor :)
Yukarı Alt