freddie morrison tarafından yazılan mesajlar

1. F

Pdf resim parçalanma sorunu

Indesign'da hazırladığım kataloğu pdf olarak high quality pdfx:3/2002 profilini seçerek export ediyorum. montaj için corel draw ya da illustrator'a import edildiğinde ya da açıldığında katalog içinde kullanmış olduğum bazı resimler parçalara ayrılmış halde geliyor. Ofset baskı içi en uygun...
  2. F

Avanti Creative Mockup Çalışması

teşekkürler.
  3. F

indesign hakkında sorularınız için

Indesign'da yaptığım katalog, kitapçık vb. tasarımları pdf olarak dışarıya aktardığımda ve başka bir programa (corel draw, illustrator) import ettiğimde ya da açtığımda resimler parçalara ayrılmış halde gözüküyor. Yine aynı pdf i başka bir programda açtığımda font soruyor. PDF/x 3:2002 ile...
  4. F

ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. / böylesi konuşulmadı bile...

emeğine sağlık çok teşekkürler. şifreni dört gözle bekliyorum :)
  5. F

Plotter için tavsiye

Merhaba arkadaşlar. 2003 yılından bu yana grafik tasarım işiyle haşır neşirim, genel itibariyle matbaa işleri yapmaktayım. Dış mekan işlerimi genelde çözüm ortaklarıyla hallettim ve hala o şekilde çözüyorum. Fakat dükkanımın konumu icabı bazı ufak tefek folyo kesim işleri geliyor ve ben de bir...
  6. F

çsgb logosu acil

OSGB firması için yapacağım çalışmada kullanılmak üzere çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının resimdeki logosu acil lazım. Elinde olan varsa çok sevinirim.
Yukarı Alt