ftherdogan tarafından yazılan mesajlar

1. ftherdogan

Kuaför kartvizit tasarımı

@Tayfun ŞENOĞLU çalışmada araka plandaki resim bana ait değil hazır olarak alınmış resim sadece textler alttaki şerit ekleme yapıldı.Ama mekası ben yapmayı çok isterdim. resim akrabam tarafında seçildi.
  2. ftherdogan

İlk Çalışmam

@Funda Arıcı Çizgi karketin üzerindeki yazılar hariç diğerlerinin opacity değerini düşürürsen daha iyi olabilir ;)
  3. ftherdogan

wallpapers çalışmaları ahmetbroge

Eline Sağlık.:grafikerler: @ahmetbroge Afiş tasarımlarında kullanabilirsin.Özellikle son çalışmandaki efektleri diğer nesnelere oturtarak güzel çalışmalar çıkabilir.
  4. ftherdogan

merhaba(:

Aramıza hoşgeldin!
  5. ftherdogan

Banner Çalışmalarım

Yazıların tümüne aynı gölgefarklı renk tonlarıyla kullanılabilirdi:) Elinize sağlık
  6. ftherdogan

şanlıurfa balıklıgöl

Süper bir çalışma gerçekten.Eline emeğine sağlık....:clap2::clap2::clap2::clap2:
  7. ftherdogan

feminmarket 3. Çalışmam

Elinize sağlık.
  8. ftherdogan

A4 Menü Çalışmam

Ben biraz karmaşık buldum... Hayırlı olsun..Eline sağlık..
  9. ftherdogan

Dekorasyon kartvizit tasarım çalışması

@Arzu ULUIRMAK Arzu hanıma katılıyorum.logo hoşuma gitti. Elinize sağlık....:clap2::clap2:
  10. ftherdogan

Nihayet Bitirdim :) Yorumlarınız Lütfen

Siteniz çok hoş olmuş.Elinize sağlık.Hayırlı olsun.:clap2::clap2::clap2: :s8::s8:
  11. ftherdogan

İpHone 5 Tasarımım .

Güzel olmuş.Eline sağlık...!:clap2::s8:
  12. ftherdogan

Kongre Broşürü

Bir başlığa takılıp kalmayalım.İnsanız sonuçta hata olabilir. Eline sağlık Sedat abi!:clap2::clap2:
  13. ftherdogan

levi's501

Eline sağlık...!
  14. ftherdogan

Cici Erkek Kuaförü - Logo & Katrvizit

"erkek kuaförü" yazısı gri olsa daha iyi olurdu.:) Ekinize sağlık:clap2::clap2::clap2::clap2:
  15. ftherdogan

Casper 20 yıllık logosunu yeniledi

Daha iyi olmuş.Hayırlı olsun ne diyelim...:)
Yukarı Alt