Furek tarafından yazılan mesajlar

1. F

İşte gurur gecemizden görüntüler...

Ömer abi çok yakışıklıymışsın ;) Tebrikler.
  2. F

Yalımdan Antaya..

Çok güzel bir kare. +1
  3. F

Altın Üyelik Başvurusu

Pardon aklım başka siteye gitti. Düzelttim.
  4. F

Başlat > Çalıştır Komutları

Bu komutlar ile bilgisayarın işleyişini ve sorunlarına çözümler bulunabiliyor. Güzel paylaşım +1.
  5. F

Altın Üyelik Başvurusu

Merhaba; Sitemiz için yazdığım 10 makale ile altın üyelik başvurusu yapmak istiyorum; - https://www.grafikerler.org/network-ve-internet-isletim-sistemleri/34265-domain-alan-adi-nedir.html - https://www.grafikerler.org/network-ve-internet-isletim-sistemleri/34266-hosting-nedir.html -...
  6. F

Script Nedir?

Script Nedir? Script bir kod bütününe verilen isimdir. Genellikle websitelerinde gördüğünüz yapıların hepsi birer scripttir. PHP, ASP, Javascript kodlama dillleri websitelerinde kullanılır ve bu kodlama dilleri ile sciript yazılabilir. Ayrıca bilgisayar için bir script yazmak istiyorsanız...
  7. F

TV Hosting Nedir?

TV Hosting Nedir? TV hosting internet siteniz üstünden bir televizyon kanalı gibi yayın yapmanızı sağlar. Normal hostinglerden yanı sıra izleyici sayısı, yayın kalitesi gibi eklerde mevcuttur. FMS altyapısı ile çalışırlar. Yayınları izleyebilmek için Flash Player olması gereklidir.
  8. F

Kendi okey sistemin olsun istermisin?

Yani diyorsinizki W@REZ olacak?
  9. F

Radyo Hosting Nedir?

Radyo Hosting Nedir? Radyo hostingler siteniz üstünden radyo yayını yapmanızı sağlar. Yapı bakımından normal hostlara benzerler fakat bu hostlarda MP3 kotası, anlık dinleyici sayısı ve yayın kalitesi bulunmaktadır. Bu yayınları yapabilmek için OtoDJ yada Shoutcast paneli bulunan bir DJ'iniz...
  10. F

Nameserver (NS) Nedir?

Nameserver (NS) Nedir? Nameserver ip adresinin çözümlenmesini sağlayan yapıdır. Nameserver kayıt işlemleri domain kayıt firmanız üzerinden yapılmaktadır. Örneğin; hosting aldıysanız domaininizin Nameserver adreslerini hosting şirketinizin Nameserver adreslerine yönlendirmeniz gerekmektedir.
  11. F

Reseller Nedir?

Re - Seller'dan gelmektedir. Bayilik anlamına gelir. Reseller alan kişiler panel üstünden hosting açabilirler. Hosting satışı için uygundur. Panel üstünden paket açabilir, trafik ve alanları belirleyebilirsiniz. Linux ve Windows olmak üzere 2 tür vardır. Avantajları; - Birden fazla sitesi...
  12. F

Bilgisayar İçin Gerekli Tüm Programlar 2012 Format Sonrası

İndirme linklerini sitelerinden verseydiniz indirme sıkıntısı çekilmesini engellemiş olursunuz. Zaten Hotfile indirme başı ücret vermeyi kapattı.
  13. F

Bilgisayar için yardım

Eğer iyi bir bilgisayar istiyorsanız bu dizme işi ile uğraşmadan direk mir MAC alın.
  14. F

VDS (Virtual Dedicated Server) Nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server) Nedir? VDS; Virtual Dedicated Server cümlesinin baş harflerinden oluşmaktadır. VDS'de ram tüm sunucular için ayrıdır. Her kullanıcı için donanımı kullanan tek bir işletim sistemi vardır. Sunucuda kullanılan ram tek kullanıcıya atanır. VDS Almak İçin...
  15. F

VPS (Virtual Private Server) Nedir?

VPS (Virtual Private Server) Nedir? VPS; Virtual Private Server cümlesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçedeki karşılığı Paylaşımlı Özel Sunucu anlamındadır. Aynı sistemi kullanarak ortak ram ve disk kullanımı yapılmasına denir. Ortak ram ve disk kullanan sunucular birbirinden bağımsız...
Yukarı Alt