FurkanKADAYIFCI tarafından yazılan mesajlar

1. FurkanKADAYIFCI

Bir Oyun Takımı İçin Wallpaper Çalışmam

Görüşlerinizi Bekliyorum ?
  2. FurkanKADAYIFCI

Küçük Bir Soru

2. çekim uzun pozlama ile çekilmiş su onun için o şekli almış ama geneli photoshop ile yapılmış Uzun pozlama da kameranı hiç oynatmadan sabit tutman lazım çünkü uzun pozlama da estantane ( yani perde açılıp kapanma süresini uzatıyorsunuz) böylece objektife daha çok ışık ve görüntü giriyor...
  3. FurkanKADAYIFCI

Güllerden Yumurtalar

sağ Üst teki yumurtada gölgelendirme işlevini tam verememiş gibisin diğerleri gayet hoş duruyor ama.
  4. FurkanKADAYIFCI

Grafikerler.org

Yorum Yapılacak bir durum yok sanırım :P
  5. FurkanKADAYIFCI

Alternatif Volkswagen Logosu

Bu Illustrator u çok öğrenmek istiyorum photoshop un yanında bana artıları çok olacağını düşünüyorum çalışmanızı da çok beğendim emeğinize sağlık...
  6. FurkanKADAYIFCI

sahranın ortasında bir şehir

Sence biraz basit olmamış mı :/ Ama ellerine sağlık
  7. FurkanKADAYIFCI

E-Sports Clup İçin Tasarımcı Aranıyor !

Öncelikle Merhaba; Ben Furkan Kadayıfcı Bir E-sports Clup ın Kurucusuyum Grubumuz Büyümeye devam ediyor ve büyüdükçe ihtiyaçlarıda artıyor bunun üzerine bazı arayışlar içerisine girdik bunlardan biride Tasarımcı Tasarımcılarımıza sunacağımız pek bir seçeneğimiz yok fakat Katılacağımız...
  8. FurkanKADAYIFCI

Dreamweaver da tabloyu düzeltemiyorum :(

Konu Doğru yerde Çare yok
  9. FurkanKADAYIFCI

Kusura bakmayın burayı görmedim fakat en azından orada da bilen biri çıkardır diye yazdım.
  10. FurkanKADAYIFCI

Kimse yok mu Bunun Çaresini bilen Koskoca forumda :(
  11. FurkanKADAYIFCI

Tablo Oluşturuyorum Bu şekilde görünüyor Bunu Düzeltmem için ne yapmam gerekiyor ? Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkür ediyorum.. :) Bu arada tabloyuda 900x600 pixel yapıyorum :/
  12. FurkanKADAYIFCI

logo nedir nasıl olmalıdır?...

Güzel Bir paylaşım umarım herkes in işine yarar İyi forumlar :)
Yukarı Alt