FurkanSmg tarafından yazılan mesajlar

1. FurkanSmg

All is Well

All is Well
  2. FurkanSmg

Yenilenen işletim sistemi ve forum yapılanması

Tebrikler çok kullanışlı olmuş mesajlar ve bildirimler menüsü çok kullanışlı ve izlenen konu ve kategorilere tek tık ile ulaşmak da siteyi daha pratik yapmış. İyi çalışmalar, elinize sağlık.
  3. FurkanSmg

Hümeyra Can Logo

Rica ederim :)
  4. FurkanSmg

Hümeyra Can Logo

Tebrikler gerçekten taktire şayan yazı ve tasarım. Elinize, emeğinize sağlık. Uzun bir aradan sonra sizi forumda görmek güzel.
  5. FurkanSmg

Tasarımcılar İçin 8 iPhone Uygulaması

Güzel paylaşım olmuş. Elinize sağlık.
  6. FurkanSmg

Font Yönetimi

Hayat kurtarır nitelikte bir paylaşım olmuş. Elinize saglik. Tapatalk ile HTC HD2 den gönderildi.
  7. FurkanSmg

Detay Mimar Mühendis ve Teknik Elemanlar Derneği Logo Çalışması

Fikir ve tasarım güzel gözüküyor. Elinize sağlık.
  8. FurkanSmg

Grafikerler Org Adobe Acrobat XI Pro Eğitimi(Org Özel Eğitimi)

Gerçekten mükemmel içeriğe sahip çok kapsamlı bir paylaşım bana çok şey kattığını söyleyebilirim. Elinize ve emeğinize sağlık.
  9. FurkanSmg

Eskimiş tarzda shop

Benimde merak ettiğim bir nokta konuyu açtığınız için teşekkürler.
  10. FurkanSmg

Adobe Photoshop

Forumda bulduğum bir paylaşım var belki işine yarayabilir. Muhteşem icon set (link)
  11. FurkanSmg

Muhteşem icon seti :)

Yararlı bir paylaşım olmuş. Elinize sağlık.
  12. FurkanSmg

Illustrator renk sorunu.

Merhaba arkadaşlar, Deneme çalışması olarak yaptığım bir arka plan çalışmam var ve projenin hem illustrotor programında, hemde çıktısında renkler düzgün gözükmüyor. Çıktıyı alırken hem rbg hem cmyk ve en yüksek kalitede çıktı almayı denedim ama olmadı "Gradient tool" kullanarak yaptığım bu renk...
  13. FurkanSmg

ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. / böylesi konuşulmadı bile...

Rica ederim. İyi çalışmalar.
  14. FurkanSmg

ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. / böylesi konuşulmadı bile...

Yüklediğiniz resime bakılırsa şifrenin sonunda "boşluk" var onu silersen sorun çözülecektir.
  15. FurkanSmg

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Merhaba arkadaşlar, Deneme çalışması olarak yaptığım bir arka plan çalışmam var ve projenin hem illustrotor programında hemde çıktısında renkler düzgün gözükmüyor. Çıktıyı alırken hem rbg hem cmyk ve en yüksek kalitede çıktı almayı denedim ama olmadı "Gradient tool" kullanarak yaptığım bu renk...
Yukarı Alt