FyGa' tarafından yazılan mesajlar

1. F

Illustratorde Cross Ve Taşma Payı Hk.

@Tuncer Özkan Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim...
  2. F

Hocam iyi günler nasılsınız? Geçenlerde taşırma payı hakkında bana verdiğiniz bilgiler için çok...

Hocam iyi günler nasılsınız? Geçenlerde taşırma payı hakkında bana verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı anlattığınız üzere 3mm taşırma payını verdim sorunum çözüldü fakat 5mm pay verecek olsak dediğiniz 2. yöntemi kullanarak offset path ten miter limitini 3mm...
  3. F

@Tuncer Özkan İlginiz önerileriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  4. F

Elimde konuşma balonları için hazırlanmış bıçak izleri var bunların içlerini dolduracak şekilde grafik düzenlemesi yapmam gerekiyor. Fakat matbaa ortamında basılacağından ötürü bunlara ne şekilde nasıl taşma payı ve cross ekleyebilirim. Taşma payı için 3 mm lik bir büyütme nasıl yapabilirim...
  5. F

Adobe illustrator fırça kullanımı

Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  6. F

Adobe illustrator fırça kullanımı

Merhabalar ben çizimlerimde kenarlıklarını ayarlarken indirmiş olduğum fırçaları (pencil draw brush) seçiyorum fakat program aşırı donuyor ve çalışma ağırlaşıp boyutu artıyor bu neden oluyor fırçaların başka türlü kullanımı varmı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  7. F

Grafik tasarım tez ödevi

Konu hakkında bir fikir verebilecek kimse yok mu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...
  8. F

Grafik tasarım tez ödevi

Grafik Tasarım üzerine tez hazırlamam gerekiyor konuda bir karar kılamadım fikri olanlar yardımcı olabilirler mi ? Teşekkür ederim...
Yukarı Alt