genom tarafından yazılan mesajlar

1. G

HTML ve CSS'e hakim freelance elemanlar araniyor

www.izmirgrafik.net adresinden referanslarımıza ulaşabilirsiniz..
  2. G

İzmir Grafik Tasarım

İzmir Grafik olarak freelance olarak web tasarım ve grafik hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz: - Kurumsal Web Tasarım - Web Programlama - Kurumsal Kimlik - Grafik Tasarım - Google Adwords Çözümleri - Arama Motoru Optimizasyonu - Logo Tasarımı - Kartvizit Tasarımı - Afiş Tasarımı...
  3. G

Freelance web tasarımcı aranıyor

ilgili arkadaşla anlaşılmıştır. ilan geçerli değildir. başvuru yapan herkese tesekkur ederiz.
  4. G

Freelance web tasarımcı aranıyor

İzmir Grafik bünyesinde bizlere dışarıdan destek verecek, proje bazlı olarak çalışacak bir web tasarımcı arkadaş aramaktayız. Aranan Özellikler: - Html ve Css'den anlasın - Her işte hazır tema dayamasın - Php ve Mysql hakkında kıyısından bilgi sahibi olsun - Wordpress bilmesi bizim için artı...
  5. G

İşinde uzman web sitesi yapan arkadaşlar arıyorum

merhaba info@izmirgrafik.net adresine detayları gönderebilirseniz, sizlere fiyat ve diğer konularda bilgi verebiliriz. Saygılar.
  6. G

İzmir Grafik - Freelance Grafik&Web Tasarım

ilan günceldir...
  7. G

İzmir Grafik - Freelance Grafik&Web Tasarım

İzmir Grafik - Freelance Grafik&Web Tasarım Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe Photoshop: iyi düzey Corel Draw: iyi düzey Adobe Illustrator: iyi düzey Php&mysql: iyi düzey xhtml&css: iyi düzey Adobe Flash: orta düzey Macromedia Freehand: iyi düzey Çalışma Şartları: Serbest...
  8. G

Freelance web tasarım hizmetleri

ilan günceldir.
  9. G

merhaba. tasarımı photoshop yada herhangi bir resim editöründe oluşturduktan sonra tasarımı css ve html'e döküyoruz. Editör olarak ben notepad++ kullanıyorum. joomla konusunda bir bilgim yok kullanmaktan da pek yana değilim. web sayfanı dinamik yapıda hazırlıycaksan bence joomla dışında bir...
  10. G

Merhaba. Bodrum design olarak freelance olarak web tasarım ve programlama hizmetleri vermekteyiz. Yeni bir web sayfası yaptırmak veya mevcut web sitenizi yeniletmek isterseniz bize info@bodrumdesign.net email ve msn adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.
Yukarı Alt