Gevherhan tarafından yazılan mesajlar

1. G

Geleneksel Alev Brush-Traditional Flame Brushes

teşekkürler...
  2. G

Altın Oran Nedir?

teşekkürler paylaşımın için..
  3. G

logo nasıl çizilir-1 (görsel ders 9)

teşekkürler anlatım için..
  4. G

Bayanlar daha mı iyi tasarımcıdır ?

bence cinsiyetle alakası yok hayal gücü ve yaratıcılıkla olduğu kadar bunları kullanabilme becerisiyle alakalıdır..
  5. G

Photoshop & Imageready gif yapımı Bar yükleme dersi (resimli anlatım)

üzgünüm ama ben konunun en başında takıldım yrdımcı olur musunuz.. yeni bir sayfa açtım,Rectangle tool ile bir dikdörtgen çizdim ama desen derken bu belirlediğim dikdörtgen değil mi desen? Ve hazır stylesları bulamadım yardım eder misiniz..
  6. G

Bu bir grafikerler hikayesidir

kendisiyle yüzleşecek gücü de bulamıyordu kendisinde...
  7. G

Elif'in diğer ismi ne olsun ?

allah doğacak kızınıza hayırlı ve uzun ömürler versin ismi ile büyüsün Kayra, İrem, Şimal isimlerini önermek istiyorum Kayra; Allahtan gelen müjde, müjdeli haber, İrem; Cennet bahçesi Şimal; Kuzey
  8. G

logo için yorumlarınızı bekliyorum

ilk önce renk seçeneklerini değerlendirmek geçti içimden ama ısıtma ve soğutma için en uygun renkler olmuş.. Kerem-deki Mnin birleşim yeri var ya orası sorunlu gibi mi ince olmuş sanki
  9. G

amatör i pod çalışmam..biaz karmaşık ama lütfen yorum

Tek logo yeterdi bence birde fonda kullanman olmamış ayrıca fondaki logoya eklenen efekt daha da karıştırmış anlatmak istediğin düşünceyi daha baskın karakterler kullanarak görselliğini artırır fondaki karmaşıklığı bastırırdın...ipod özelliklerini öyle ortaya değilde bir köşede daha sade bir...
  10. G

Selamlar herkese...

hoşgeldiniz...
  11. G

photoshop fonları{2}

teşekkürler güzel fonlar emeğinize sağlık..
  12. G

Tüyler ürperten aşk hikayesi

yazık olmuş ya kötü son...güzel hikaye..
  13. G

aşkıma logo

bence kalp kırmızı olacak diye bir şart yok ama siyahta olmasın tabi ortak bir renginiz olabilir ya da aşkının sevdiği renk ne ise o olabilir klasik tarzın dışına çıkmak lazım isimleride kurduğun kompozisyona göre neresi hangi isme uygunsa ona göre yaz bence
  14. G

kartvizit çalışmam

bence şahsın ismini sol tarafa numaraları sağ tarafa almalısın kompozisyon açısından.. renklere gelince güzel seçim ama görsellik açısından iki farklı renk kullanmak istemezsen yine turkuaz renginin tonlarını kullanabilirsin mesela kişinin ismini daha koyu bir turkuzla belirtebilirsin
  15. G

merhabalar

hoşgeldiniz.....
Yukarı Alt