Gizem Özcan tarafından yazılan mesajlar

1. Gizem Özcan

blister ambalaj tasarımlarım

bence cok hoş elıne saglık..
  2. Gizem Özcan

yeni hazırladığım kampanya afişi...

Herseyıyle super bı calısma olmus elıne emegıne saglk..
  3. Gizem Özcan

etiket çalışması

dıger arkadasların yorumlarına katılıyorum sac ve su fıkrı cok guzel daha guzel bı efektle goze daha hos gorunebılır .. saygılar
  4. Gizem Özcan

leafy (yaprak) serisi defter kapağı

cok karısık olmus ya gercekten yaprak serısı yanı :D sankı bıraz daha sadelık ıstıo ve yapragın dogallıgı kalmamıs uzerınde bırz daha calısmalısın.. saygılar
  5. Gizem Özcan

fruit serisi defter kapakları

:D kendımı bı an ac grdum boyle bı defter gorsem snırım aclıkdan alrdım eheh :D elıne saglık ıyı calısmalar bence ..
  6. Gizem Özcan

serbest çalışma bi göz atın

renkler uyumlu olmus serbest bı calısmaya gore cok alısılagelmıs efektler kullanmıssın.. goze hıtap dıyo ama bunun amacı nedır dıye sorabılırmıyım ? :D ben severım sarıyla mor kontrastını elıne saglık
  7. Gizem Özcan

benden bir kampanya afişi daha :)

bu calısmaya serkan baysal abım tarafından goz atma ımkanı buldum.. verılmek ıstenen mesaj gercekten en ıyı sekılde tuketıcıye ve kampanyayla ılgılenenlere verılmıs .. ıste budur dedıgım olay Bıkac 3 boyutlu adamın yol yapıp objelere ulasması :D baska bısey demıyorum olay kısılere bukdar guzel...
  8. Gizem Özcan

Yılbaşı seti tasarımım

Gercekten cok güzel elıne saglık
  9. Gizem Özcan

cikolata kutu kapağı tasarımları

allahım konulardan ılgımı ceken "cıkolata" :D Pembe hos olmus bunu hayata gecırınde bı pembelı pembelı cıkolata tadı alalım :D :P aralarında en hos ve goze hıtap eden pembe olmus emegıne saglık..
  10. Gizem Özcan

dergi ilanı eskizim

bı eskıze gore gayet sık ve dogal anlatılmak ıstenen gayet acık .Bu seytörde daha bı ogrencı olarak konusmam gerekırse cok mukemmel degıl ama eskız oldugunu dusunursek orjınal halını sımdıden merak etmeye basladım . elıne emegıne saglık ıyı bı calısma olmus ;)
Yukarı Alt