Gökhan çelik tarafından yazılan mesajlar

1. G

pullu bayan desenleri

bu resimlerin desen hali yokmuydu. dst olsa oda iş görür :)..
  2. G

çeşitli markalara ait desenler

selam kardeş, desenler güzel ama link gitmiş. tazelermisin. teşekkürler
  3. G

mst veya sas formatında desenler

@serkan mutlu kardeş haala arıyomusun saurer ve laser programdan çıkan desenleri.
  4. G

E-O-S 2 ders videosu (2) taze taze faydalanın

cross stitch- eos3 yada tajima pulse tavsiye ederim. hatta kanaviçe yle uğraşmasan daha iyi olur giden zamana yazık.
  5. G

taze taze eos 2 den çıkma 10 000 adet nakış dosyası

Çok tşk ederimm. "Cömertlik cennet kapısının anahtarıdır." İmşallah bu anahtarı garantilersin :) darısı başıma.:)
  6. G

eos 2 de pul problemi.

ARKDAŞLAR EOS2 de pul motif ini oluşturup, "cdl" klasörüne kayıt ettiğiniz halde pul olayını , başka motifli bloklar gibi oluşturamazsınız. çünkü motif i oluştururken girdiğimzi atlama kodu, bir blok yapıp pul u uyguladığınızda XP versiyonlarında çalışan cracli yada legal eos 2 geçerli olmaz...
  7. G

bunlarda benim çalışmalarım hem ref hem dst

desenler için teşekkürler
  8. G

Pes formatında karışık nakış desenleri

çeyizci arkadaş, bende isterimm.. teşekkür ederim şimdidennn
  9. G

verilmeyeni veriyom

ARKDAŞLAR EOS2 de pul motif ini oluşturup, "cdl" klasörüne kayıt ettiğiniz halde pul olayını , başka motifli bloklar gibi oluşturamazsınız. çünkü motif i oluştururken girdiğimzi atlama kodu, bir blok yapıp pul u uyguladığınızda XP versiyonlarında çalışan cracli yada legal eos 2 geçerli olmaz...
  10. G

bir kaç desen;

slm arkadaşlarrr ben de aranıza yeni katıldım. Hoşbulduk. :) eğer herkes yaptığı işle ilgili iyiyim diyebilecekse eğer sadece sözde, o zaman "BEN ÇOK İYİYİM bu desencilikte". derim. Ama sözde değilde; "aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz" düsturundan yola çıkarak ortaya bir iş koyalım lütfen. m...
Yukarı Alt